אלמנטור פרו בוורדפרס

אלמנטור פרו

כדי לנצל את הכוח העצום שיש לאינטרנט להציע לנו בפרסום ומיתוג העסק והחיבור לקהל רחב יותר של אנשים, גם אלה שאינם נמצאים פיזית באזור בו העסק שלנו נמצא יש הצורך בבניית אתר אינטרנט מקצועי לעסק. לא נכנס לחשיבות של בניית אתר מקצועי לעומת אתר חינמי פשוט או אתר שנבנה על ידי בעל העסק עצמו לאחר כמה מדריכים באינטרנט כיוון שאתם יכולים להבין לבד את מידת הרצינות של אותו בעל עסק בנוגע לעסק שלו ולקהל שלו. כדי לבנות אתר אינטרנט מקצועי, לעצב אותו כראוי ולדאוג לחוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר תצטרכו להיעזר בחברת בניית אתרים מקצועית ומנוסה. החברה תציג בפניכם מגוון אפשרויות לבניית האתר עם עדיפות מלאה לבניית אתר וורדפרס, תוך שימוש בתוסף האלמנטור הפופולרי המאפשר לנו שליטה מלאה בכל אספקט של בנייה ועיצוב של האתר כולל התאמה שלו לגלישה במובייל.

אפשרויות שונות לבניית אתר אינטרנט:

בואו נדבר תחילה על האפשרויות השונות לבניית אתר אינטרנט. כאשר בעלי עסקים פונים אלינו לראשונה בבקשה לבניית אתר אינטרנט לעסק שלהם אנו דואגים קודם כל להציע להם קפה ומאפה 🙂 אוקיי עכשיו ברצינות – השלב הראשון יהיה אפיון העסק, השירותים/המוצרים שלו, קהל היעד של העסק, היכן הוא נמצא באינטרנט, כיצד יהיה ניתן להגיע אליו ובאיזה אופן נוכל לבנות את האתר כדי למשוך אליו לקוחות פוטנציאליים. לאחר שלב האפיונים ניתן יהיה לתכנן את האתר המיועד לבנייה ולאחר מכן להחליט לגבי אופן הבנייה של האתר: תכנות מלא, שימוש בוורדפרס ואלמנטור או שימוש במערכת תוכן אחרת. כמובן שאתר בתכנות מלא תהיה האפשרות היקרה ביותר ובאופן משמעותי ולכן מרבית בעלי העסקים מעדיפים לבנות את האתר במערכת הוורדפרס, תוך שימוש בעורך האלמנטור, כאשר מדובר במערכת קוד פתוח המאפשרת שליטה ושינויים על כל האספקטים הקשורים לאתר, למבנה, לעיצוב ועוד.

שימוש באלמנטור לבניית אתרים:

אלמנטור הוא תוסף וורדפרס פופולרי שמיליוני בוני אתרים, כולל המובילים בתעשיית בניית האתר בארץ ובעולם עושים בו שימוש. מדובר במערכת Drag&drop (משיכה והוזזה) של אלמנטים והצבתם במקום שבו אנו רוצים לראות אותם בדף שלנו. אנו יכולים לערוך, להוסיף ולהסיר אזורים בכל עמוד, לבנות תבניות בהן נוכל להשתמש בלחיצת כפתור גם בעמודים נוספים (ובכך לחסוך זמן עבודה יקר) ולהתאים עמודים ספציפיים בדיוק לצרכים שלנו בקלות, במהירות וללא צורך בידע תכנותי. לאלמנטור יש עשרות רבות של אלמנטים בהם נוכל להשתמש: החל מגלריות, טפסי יצירת קשר, כפתורים, תפריטים, כותרות, תמונות, סרטונים ועוד. ניתן לשלוט בסוג הפונט, בגודל, בצבעים, ברקעים ואפילו במיקום של האלמנטים עד לרמת הפיקסל. התוסף נהדר לשפה העברית והוא אף מאפשר לנו בנייה של אתר רספונסיבי באופן מלא ופשוט יותר מה שחוסך ללקוח הרבה כסף עבור זמן העבודה של המתכנת.

החשיבות של בניית אתר רספונסיבי ואיך אלמנטור יכול לעזור לנו?

בניית אתר רספונסיבי הכוונה היא לכך שהאתר יהיה מותאם לגלישה במסכים שונים. לדוגמה: אדם שגולש ממחשב נייח בביתו משתמש במסך גדול עם רזולוציה שונה מסוך של מסך הסמארטפון למשל. לכן האתר צריך להתאים גם לגולש הסמארטפון, גם לזה שגולש במחשב נייח, גם מחשב נייד וגם באמצעות טאבלט. התאמת האתר בצורה רספונסיבית תאפשר לשמור על אותם גולשים הנכנסים מהמובייל או מפלטפורמות גלישה שונות וגם ימנע את העלייה באחוזי הנטישה של האתר מדד המשמעותי לקידום האורגני של האתר בגוגל. כמובן שמדובר גם בחוויית המשתמש של הגולש שכן גם אתם לא רוצים לגלוש באתר שאינו מותאם למובייל מה שיגרום לכם לצאת מהאתר במהירות.

אתר רנספונסבי

גרסת האלמנטור פרו ומדוע היא הרבה יותר שימושית ופופולרית:

גרסת האלמנטור החינמית הינה שימושית מאוד אולם אנשי מקצוע בתחום בניית האתרים עושים שימוש בגרסת אלמנטור פרו של התוסף. הסיבה לכך היא כמובן מקצועית. גרסת הפרו כוללת הרבה יותר ווידג'טים, פיצ'רים, תבניות אלמנטור מעוצבות מוכנות מראש לעמודים פנימיים שניתן לעשות בהם שימוש, אפשרות לבנות חנות מקוונת בקלות ובמכירה, עדכונים ותוספים חדשים לאורך הזמן, תמיכה טכנית מלאה לשימוש בתוסף ועוד. עבור משתמש שיש לו אתר אחד יוכל לעשות שימוש בתוסף במחיר של 49 דולר לשנה עבור האתר שלו. משתמש המעוניין לעשות שימוש בתוסף ל3 אתרים שלו ישלם 99 דולר לשנה. עבור חברות פרסום ובניית אתרים או יזמים שלהם כמות גדולה יותר של אתרים – יכולים להשתמש בתוסף עד 1,000 אתרים במחיר של 199 דולר לשנה.

אלמנטור פרו

פיצ'רים מתקדמים שיש בגרסת אלמנטור פרו שיהפכו גם את העבודה שלכם לפרו:

גרסת הפרו מציעה מגוון רחב יותר של פיצ'רים ואפשרויות מהגרסה החינמית מן הסתם. בין היתר פיצ'ר live css בהתאמה אישית, עיצוב דפי 404, תוספים חדשים מיוחדים, עיצוב תפריטים, מאות תבניות PRO מוכנות לשימוש לעמודים פנימיים, טבלאות ורשימות של מחירים, קרוסלות וגלריות נוספות, אלמנטים דביקים, פונטים מיוחדים בהתאמה אישית, חיבורים לרשתות החברתיות, תמיכה 24/7 לבעלי גרסת הפרו ועוד. מוזמנים לעיין במחירון של אלמנטור פרו>>

שאלות נפוצות על אלמנטור פרו:

האם כדאי לרכוש מנוי לגרסת האלמנטור פרו?

הגרסה החינמית נהדרת אולם הגרסה המלאה של אלמנטור תספק לכם את כל הכלים הנדרשים לבניית אתר מקצועי, שליטה בכל האספקטים של האתר, הוספה של אלמנטים חדשים ומיוחדים וכמובן המפתחים עמלים על עדכון התוסף, אלמנטים ותוספים חדשים עבורו כל הזמן.

אם בניתי כבר את האתר בגרסה החינמית ואז שדרגתי לגרסת אלמנטור פרו– מה יקרה לעמודים הקיימים באתר?

לא יקרה להם כלום. למעשה תוכלו להמשיך לערוך את עמודי האתר מאותה נקודה רק עם כל הפיצ'רים החדשים של גרסת הפרו.

האם אוכל לעשות שימוש בתוסף כדי ליצור אתרים עבור לקוחותיי עם התוסף?

כמובן – המטרה של התוסף היא לעזור לבוני אתרים לשדרג את העבודה שלהם ולספק להם ארגז כלים מקצועי ומקיף לכל מה שהם צריכים כדי לבנות אתרים איכותיים.