בניית אתרים בממשק של וורדפרס

בניית אתרים בממשק של וורדפרס מגלמת מספר יתרונות חשובים. ראשית וורדפרס היא קלה מאוד לתפעול לאנשים שאינם בעלי רקע של בניית אתרים או ידע בתכנות. ניתן לערוך ולעדכן את תכני האתר ואת העיצוב מכל מחשב או מכיר נייד המחובר לאינטרנט.

היצע של שפע תוספים בוורדפרס מאפשר שליטה מצוינת ביכולות ובשירותים שניתן להוסיף לאתר שלכם. לכל בעיה או שאלה ניתן למצוא תשובה במהירות עקב התמיכה של עשרות מפתחים מכל העולם במערכת וורדפרס. גם העובדה שמערכת וורדפרס הנה ידידותית ביותר לתחום קידום האתרים בגוגל מוסיפה יתרון גדול.

יתרונות בניית אתרים בממשק וורדפרס בקידום אתרים

חשוב וכדאי לדעת כי אתרים הבנויים על ממשק וורדפרס מדורגים גבוה יותר מאתרים הבנויים על פלטפורמות אחרות ולא קשה להוכיח זאת, מספיק להביט בתוצאות החיפוש ברשת. בניית אתרים בממשק וורדפרס מייצרת יתרון נוסף והוא האפשרות להוספה פשוטה של תגיות לכל עמוד על פי התוכן המופיע בו ועל ידי כך לטרגט יותר את מילות המפתח. ניתן גם להוסיף תיאור אותו יציג גוגל לצד כותרת הדף. וכן יש אפשרות לקישור נו בין העמודים הפנימיים באתר. ניתן לייצר מבנה היררכי ברור עבור הגולשים האנושיים ועבור הרובוטים האוטומטיים של מנועי החיפוש הסורקים את האתר ומדרגים אותו בתוצאות חיפוש ועוד.

ניתן גם לשפר את התאמת האתר למנועי חיפוש על ידי תוספים ייעודיים לקידום אתרים. אלה מייעלים את ביצוע האופטימיזציה למרות שבכדי להפיק את מלוא הפוטנציאל שלהם כדאי להיעזר באנשי מקצוע מנוסים ויעילים מחברות מיתוג ופרסום אתרים באינטרנט המספקות שירותים אלה. עוד חשוב לדעת כי גוגל מעדיף אתרי וורדפרס במגוון רחב של תחומים כגון תחום הנדל"ן ועוד.

בניית אתרים בממשק וורדפרס אידאלית לאתרי תדמית

מכיוון שאתר וורדפרס נועד במקור לכתיבת בלוגים, הוא מתאים גם לכל האתרים שנושא התוכן שבהם הוא עיקר האתר. דוגמא טובה היא כל אתרי התדמית של בעלי המקצועות החופשיים. באתרים אלה לניסיון, לוותק ולידע של בעל המקצוע יתרון גדול בהשגת הלקוחות הפוטנציאליים ואלה כולם מתורגמים לתוכן איכותי בעת בניית אתרים עם וורדפרס. לסיכום, הכתיבה השיווקית תעשה נפלאות להצלחת האתר.

עוד חשוב לדעת כי מכיוון שמדובר באתר עם קוד פתוח, אלמנט זה מאפשר לבעל האתר כניסה חופשית בכל עת על מנת לעדכן את התכנים או להסיר תכנים ישנים, ליצור תוכן רצוף ועדכני ללא התלות בחברת האחזקה של האתר. כאשר אנחנו מדברים על בניית אתרים עם קוד סגור הם לא יוכלו להיות מסוג וורדפרס מכיוון שעיקרו של אתר זה הוא הקוד הפתוח והאפשרות להזנת תכנים בכל עת מכל מקום.

למה חשובה התאמת האתר למנועי החיפוש?

גם אם בניתם אתר והעלתם אותו לרשת והאתר מעוצב לעילא עם תוכן איכותי המושך גולשים רבים לחזור לבקר בו, להירשם לרשימת התפוצה של האתר עבור עדכונים עתידיים, ואף להזמין בו שירותים ומוצרים. אינכם יכולים לנוח על זרי הדפנה. חיוני ביותר ואף הכרחי לבצע פעולות על מנת שהאתר ייהנה מתנועה נכנסת ואיכותית של גולשים. בנוסף מומלץ לבצע קידום ושיווק בכדי למשוך את הלקוחות הפוטנציאליים האמתיים עבורכם. תוכלו לשם כך לפרסם בגוגל, כלומר להציג מודעות בכל פעם שהגולשים מקלידים מחרוזת חיפוש הרלוונטית לכם. שיטה זו הינה טובה אך בעלת אפקטיביות קצרת מועד ועשויה לעלות הרבה כסף. לצורך קידום האתר שלכם באופן יעיל ואפקטיבי ביותר עבור מומלץ וכדאי לבצע קידום אתרים אורגני שאין לו מתחרה בוורדפרס ויוכל לקדם את העסק שלכם לשביעות רצונכם המלאה.

ראו עוד: עיצוב אתר