איך לבחור חברה לבניית אתרים בשנת 2022?

מזל טוב על ההחלטה לבנות אתר לעסק או לחדש את האתר הישן שלכם באתר חדש, מודרני, מקצועי יותר וכזה המתאים לרוח התקופה. אין ספק שזו אחת ההחלטות הטובות ביותר שתקבלו בכל הקשור לניהול העסק שלכם ובכלל. אתר חדש שנראה טוב, מעוצב בצורה נכונה, מותאם רספונסיבית וכזה המשקף את המסרים השיווקיים של המותג שלכם יעזור לכם למשוך את הלקוחות הנכונים לעסק שלכם, להגדיל את כמות המכירות וההכנסות ולפתח את העסק. אין אתם לא עוסקים בבניית אתרים במשרה מלאה בעצמכם אז האופציה הטובה ביותר שלכם לאתר מקצועי היא לשכור את שירותיה של חברה לבניית אתרים. איך בוחרים חברה כזו? מהם הפרמטרים החשובים ביותר כיום בבחינת חברה שכזו? הינה התשובות.

המאפיינים החשובים של חברה לבניית אתרים שאתם רוצים לבדוק:

·         אפיון מקדים מקצועי – כבר בשלב האפיון של האתר, עוד לפני שלב הצעת המחיר, תוכלו לראות אם מדובר בחברה מקצועית או פחות מקצועית. האפיון ישמש לצורך תמחור וכבסיס להכנת הסכם העבודה מול הלקוח והוא חיוני גם לצורך ההבנה של הציפיות של הלקוח, החיבור של מיתוג העסק הרצוי אל האתר והאלמנטים שבו ועוד.

·         הסכם עבודה מסודר – חשוב לעבוד עם הסכם מסודר שכולל מה הלקוח מקבל, מה החברה מקבלת, הסדרי תשלומים, דד ליין להגשת האתר ועוד.

·         תיק עבודות – חשוב לבדוק את תיק העבודות של החברה לא רק כדי להתרשם מאיכות העבודה והנראות של האתרים אלא גם מחוויית השימוש בהם, מהירות הטעינה שלהם ואילו סוגי אתרים מדובר? מיהם הלקוחות שהחברה עובדת איתם?

·         המלצות – תמיד טוב לבדוק המלצות על החברה וגם פידבקים קצת פחות טובים כדי לדעת מול מי אתם עומדים.

·         סוג החברה שאתם רוצים לעבוד אתה – חברת פרסום, חברה רק לבניית אתרים, בונה אתרים עצמאי פרילנסר וכו'. כמובן שחברה תהיה עדיפה ברוב המקרים (מלבד נושא המחיר כמובן) אבל אם המקצועיות חשובה לכם אז בהחלט.

·         מה כולל הליך בניית אתר? – תכנים ראשיים, מחקרים מסוימים, מה המחיר, תוך כמה זמן יהיה מוכן לערך וכו'.

 

לסיכום; הצלחת האתר שלכם וחוויית השימוש של הגולשים באתר שלכם עשויים להיות מוכרעים בהתאם לחברת בניית האתרים שתעבדו איתה. משום כך אתם לא רוצים להקל ראש בבחירת חברת הקידום. רוצים אתר מקצועי לעסק שגם מביא תוצאות? צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.