בניית אתר ווקומרס – מה זה אומר ומתי נצטרך?

אתר ווקומרס הוא בעצם אתר מסחר אלקטרוני. בדרך כלל מתייחס לאתר חנות שבה מוכרים מוצרים שונים אונליין ומאפשרים ללקוחות לבצע רכישה ישירות אונליין דרך האתר. אנו מכירים אתרים כמו איביי, אמזון, אטסי ואתרים אחרים המספקים לנו פלטפורמת מסחר מוכנה להקמת חנות בתוך הפלטפורמה אולם אתרי מסחר יהיו אתרים ייחודיים, עם דומיין ייחודי עבור בעל האתר ובהתאם למערכת התוכן שבה יעשה שימוש תהיה לו שליטה על החנות שלו, העיצוב שלה, הזנת תכנים, העלאת מוצרים, טיפול בהזמנות ומשתמשים ועוד.

בניית אתר ווקומרס – מי צריך?

אתר ווקומרס או אתר מסחר אלקטרוני יכול לשמש יזמים שונים המעוניינים לחסוך את העלויות של פתיחת חנות פיזית וליהנות מהיתרונות של השקת חנות דיגיטלית ומכירת מוצרים אונליין. כמו כן גם בעלי חנויות פיזיות הרוצים לנצל את היתרונות הברורים של האינטרנט כדי לשווק את המוצרים שלהם דרך האינטרנט וליהנות מחשיפה גדולה יותר לחנות ולמוצריה, פריסה ארצית רחבה עם אפשרות שילוח המוצרים ללקוחות המזמינים אונליין בכל רחבי הארץ ועוד.

על איזו פלטפורמה לבנות אתר ווקומרס?

יש מגוון מערכות ניהול תוכן אפשריות לבניית אתר ווקומרס. אנו ממליצים בחום על מערכת וורדפרס אם כי יש עוד כמה מערכות נהדרות. היתרונות של וורדפרס ידועים לכל העוסקים בתחום הן מבחינת השליטה המלאה על כל האספקטים של האתר, אין הגבלות על כמות המוצרים והעמודים שניתן להעלות אל האתר, התקנה פשוטה של תוסף ווקומורס שמאפשר לנו שליטה מלאה על ניהול ההזמנות והמכירות באתר ועוד.

אילו דברים חשוב לשים דגש בבניית אתר חנות אונליין?

חשוב לוודא שהאתר מאובטח היטב, מגובה אוטומטית בשרת שלכם ושהתקנתם תעודת SSL לאתר. אבטחת המידע חשובה מאוד ללקוחות, במיוחד אם אתם מצפים לגבות מהם תשלום אונליין עם כרטיס אשראי. חשוב מאוד לכלול מספר אפשרויות ליצירת קשר אתכם. מומלץ לחלק את המוצרים לקטגוריות ותתי קטגוריות בצורה מסודרת ונוחה לגולשים לניווט וחיפוש מוצרים באתר. דאגו שאפשרות ההרשמה והתשלום באתר יהיו עם כמה שפחות שלבים וכמה שפחות מסורבלים. לבסוף דאגו שהאתר יהיה מותאם רספונסיבית ועם מהירות טעינה גבוהה כבסיס לחוויית לקוח ברמה גבוהה.

 

צריך לבנות אתר מקצועי? דבר עם ג'נסיס – בניית אתרים ברמת פרימיום, מתמחים בבניית אתרי תדמית וחנות