בניית אתרים מורכבים

בניית אתר קטלוג

אתר קטלוג הוא אחד מסוגי האתרים הפופולריים ביותר כיום. מדובר למעשה באתר שברובו מבוסס על קטלוג של מוצרים או תמונות והאלמנט המרכזי בו תהיה גלריה שתוצג בגאון בדף הבית באתר ובעמודים נוספים בו. למעשה יהיה מדובר בסוג של פורטפוליו שאמור להציג את איכות העבודה של איש המקצוע אולם סוג זה של אתר מתאים למגוון אפשרויות ותחומים.

באילו תחומים טוב לבנות אתר קטלוג?

בניית אתר קטלוג יכולה להתאים למגוון תחומים. לדוגמה: מעצב גרפי שרוצה להציג את העבודות שלו בנישות שונות בתחום? כמו גרפיקה למוצרים דיגיטליים, גרפיקה לדפוס, גרפיקה לספרים, לוגואים, באנרים, כרטיסי ביקור ועוד. כמובן שגם באתר זה כמו בכל אתר יהיה גם בלוג מאמרים או אזור למאמרים אולם החלק המרכזי באתר יהיה תיק העבודות של המעצב שמשווק למעשה את שירותי העיצוב הגרפי שלו. תחומים נוספים שבהם יכול להתאים אתר קטלוג הוא בתחום הצילום, העיצוב פנים ואדריכלות, שיווק אולמות אירועים ומתחמי אירועים וכמובן גם לאתרים המשווקים זכויות לתמונות.

בניית אתר קטלוג במערכת WORDPRESS:

מערכת WORDPRESS הינה המערכת הפופולרית ביותר לבניית אתרי אינטרנט מקצועיים כיום. המערכת הנה מערכת קוד פתוח מה שאומר שאפשר לשלוט בכל האספקטים השונים באתר, החל מהרקע של האתר, דרך עיצובים של כל אלמנט המופיעים בדף, הזזה ומיקום של אלמנטים, טיפוגרפיה ותכנים, הוספה והסרה של עמודים, פוסטים, קטגורית ועוד. מערכת זו גם מאפשרת לעשות שימוש באלמנטור לבניית קלה ומקצועית יותר של אתרים מתקדמים ואיכותיים או לעשות שימוש בתבנית קיימת לבסס עליה את הבניה של האתר ואפילו להוזיל אותה. כמו כן ניתן לעשות שימוש בתוספים שונים לשדרוג העבודה עם האתר, לביצוע פעולות שונות שחוסכות לנו זמן או ידע מקצועי כמו תוספים לשיפור מהירות האתר או תוספים להוספת גלריות ועוד.

אפשרויות פרסום לאתרי קטלוג:

לאחר שתבנו את אתר הקטלוג שלכם תצטרכו להתחיל לפרסם אותו כדי להביא לקוחות פוטנציאליים לעסק שלכם. קידום אורגני היא אחת האופציות הטובות ביותר אולם זה מאתגר יותר לקדם בגוגל אתר קטלוג כיוון שהוא מבוסס בעיקר על תמונות אך מקדם מקצועי ידע לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. כמו כן תוכלו להשקיע בפרסום ברשתות החברתיות, קידום ממומן בגוגל ואופציות נוספות.