יצירת FOOTER ו-HEADER באלמנטור

בניית אתר תוכן

אתר תוכן פופולרי יכול להשפיע רבות בתחום מסוים, להגיע גולשים רבים ממנועי החיפוש וכמובן גם לספק תוכן וערך רב לגולשים. בניית אתר תוכן ייעשה לאחר אפיון מסודר וקפדני של מבנה האתר, התוכן המוצג בו, הנישה שאנו רוצים לפעול בה ובניית המטרות של האתר. כמו כן מיזם שאנו משקיעים בו חשוב שיהיו מטרות מוגדרות, בין אם אנו רוצים לבנות את האתר מספר אחד בתחום מסוים, להקים את המגזין הדיגיטלי הבא של ישראלי, פורטל עצום של תוכן בנישה מסוימת שישמש כמרכז מידע לאנשים בתחום ובין אם אתם רוצים לשווק עסקים ואנשי מקצוע בתחום מסוים דרך אתר עם המון תוכן שמביא הרבה תנועה מגוגל.

מדוע כדאי להשקיע בבניית אתרי תוכן?

  • יצירת תשתית עם קהל גדול והשפעה רבה בתחום מסוים –אתרים עם הרבה תוכן ותוכן ייחודי ואיכותי מקבלים בדרך כלל כמות גדולה של מבקרים מדי יום לאורך הזמן כאשר האתר מתקדם בגוגל. הפריסה הרחבה של מילות המפתח, כולל ביטויים ארוכים המייצגים עמודים מסוימים באתר אפילו מבלי שחשבנו על כך והשקעה במוניטין של האתר שלנו יעלו את העמודים הללו במעלה תוצאות החיפוש בגוגל, יביאו מבקרים רבים ויגרמו לבעל האתר להיות משפיען עם כוח רב על הקהל הזה.
  • הכנסת כסף –היכן שיש הרבה מבקרים ניתן להכניס מאותו אתר הרבה כסף בדרכים שונות כמו מכירת שטחי פרסום, מכירת לידים, מכירת מוצרים ועוד.
  • שיווק מוצרים ושירותים פרטיים – ליצירת הכנסות ו/או שיווק השירותים הפרטיים שלנו.
  • מיתוג עסקי – לייצר פורטל תוכן ענקי עם הרבה מאוד תוכן יסייע מאוד למיתוג העסקי שלכם כחברה מובילה בתחום. בהנחה שהאתר יצליח כמובן.

בניית אתר תוכן במערכת WORDPRESS:

בניית אתר תוכן במערכת WORDPRESS תהיה האופציה המומלצת ביותר. מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח, שליטה בכל האספקטים השונים האתר, בניית כמה עמודים שרק נרצה ללא הגבלות (מלבד החשבון שלכם באחסון, דבר שאינו קשור למערכת וורדפרס כמובן), ללא פרסומות של מערכת התוכן ועם הרבה מאוד אפשרויות לשדרוג האתר עם תוספים שונים שיסייעו גם עבור קידום אתרים אורגני של האתר בגוגל, גם לשיפור מהירות האתר, גם ליצירת טפסים ליצירת קשר ועוד.