מדוע גם בשנת 2022 וורדפרס היא מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר?

מערכת ניהול התוכן של וורדפרס היא המערכת הפופולרית ביותר בעולם כבר שנים בכל הקשור לבניית אתר אינטרנט. לא מדובר רק בבלוגים חינמיים מהסוג שילדים ובני נוער בונים אלא מערכת ניהול בקוד פתוח, מערכת מקצועית המאפשרת בניה של סוגים שונים של אתרים: מאתר תדמית, דרך אתרי קטלוג, אתרי חנות ומסחר ועוד. לוורדפרס יש יתרונות רבים ומשמעותיים מה ששומר עליה בטופ כבר שנים רבות וגם בשנת 2022 היא נחשבת לפלטפורמת התוכן הטובה והמומלצת ביותר לבניית אתר מקצועי לעסק ובניית אתרים בכלל. הינה כמה מהסיבות לכך.

גוגל מאוד אוהבים אתרי וורדפרס:

אתרי וורדפרס בדרך כלל כוללים קוד מאוד מסודר כך שברמה הטכנית גוגל מאוד אוהבים אתרי וורדפרס. יתרה מכך לגוגל יש תוספים רבים שעוזרים לשפר פונקציות טכניות שונות, לשפר את חוויית השימוש באתר ועוד (נרחיב על כך בעוד רגע). מעל 30% מהאתרים באינטרנט מבוססים על מערכת וורדפרס וזה ה-מ-ו-ן! מעבר לכך שאתרי וורדפרס מאוד נוחים לניהול וקידום אתרים בגוגל

שימוש באלמנטור לבניית האתר:

תוסף האלמנטור הוא אחד התוספים השימושיים והפופולריים ביותר לוורדפרס. הוא מאפשר לנו לבנות אתר ממש כמו פאזל. שיטת העבודה נקראת Drag&Drop ומאפשרת לנו לשחק עם המבנה והאלמנטים של כל עמוד באתר, להשתמש בטמפלטים מוכנים או לייצר טמפלטים משלנו, לשנות את הגודל, הרקע והטיפוגרפיה של כל אחד מהאלמנטים וגם מה שביניהם.

אינספור תוספים ותבניות לשימוש:

יתרון חשוב נוסף של וורדפרס הוא כמובן השימוש בתבניות ותוספים מוכנים. השימוש באלמנטור קצת מייתר את הצורך בתבניות אולם לא כל מי שמקים אתר בוורדפרס עובד עם אלמנטור ובמיוחד בעלי עסקים המעוניינים לבנות את האתר שלהם בעצמם יוכלו להקל על עצמם בבחירת תבנית מוכנה ולעדכן בה רק את הלוגו והתכנים הרלוונטיים לחברה. כמובן שזה לא יהיה מקצועי כמו בעבודה עם חברת בניית אתרים אבל רק כך יוכל בעל העסק לחסוך את עלויות בניית האתר לעסק.

כל האופציות פתוחות:

לבסוף אנו רוצים להזכיר שמדובר במערכת ניהול תוכן בקוד פתוח. כלומר מערכת המאפשרת את עריכת קוד האתר והתבנית הנבחרת. במילים פשוטות: ניתן לערוך כל חלק באתר, ללא הגבלות ואף להוסיף חלקות קוד ותוספות שונות.

 

מחפש לקרוא על מיתוג? >> כתבה מעניינת על מיתוג עסקי שעלולה לעניין אותך