שיווק בפייסבוק

עיצוב אתר בוורדפרס- יתרונות

מדוע עדיף עיצוב אתר בוורדפרס?

עיצוב אתר בתוכנת וורדפרס מקנה הרבה יתרונות לאתר ברמות שונות. אתר בהיר וברור, התאמה לדרישות של מנוע החיפוש גוגל. מערכת ניהול תוכן איכותית ופשוטה. במאמר זה ננסה להציג כמה מהיתרונות הבולטים של עיצוב אתר בוורדפרס.

ראשית חשוב לדעת כי מדובר בתוכנת ניהול תוכן נפוצה, אשר החלה את דרכה כתוכנה לניהול בלוגים. משמעות המילים: וורדפרס הם: מכבסת מילים, וכך הפכה התוכנה הזו לתוכנה שמנהלת היום כ-30% מכל האתרים בעולם. הצלחה? ועוד איך ויש לזה סיבות טובות.

אחד הדברים שהופכים אותה לכל כך פופולרית זו הפשטות שלה. בעולם של עיצוב אתרים, כשכל אחד מנסה להפגיז כמה שיותר, כדי להראות את הכישורים שלו החל מהמתכנת וכלה במעצב הגרפי, וורדפרס בלי חוכמות עושה את זה הכי טוב ועם הרבה מאוד תוספים שהופכים את האתרים הבנויים על התוכנה הזו כמועדפים מבחינת גוגל וגם מבחינת הגולשים.

 

הכי קל לקדם וורדפרס

בקרב אנשים העוסקים בתחום קידום האתרים, ידוע כי לוורדפרס יש יתרונות משמעותיים מול גוגל. יש לה תוספים איכותיים אשר מקלים על מלאכת קידום האתר וכל הקידום מתנהל בצורה הרבה יותר יעילה. התוספים הללו זמינים גם בגרסה חינמית ומאפשרים למקדמים להתאים כל פוסט או עמוד למנועי החיפוש. באפשרותם ניתן גם לבדוק את מידת ההתאמה של מילות המפתח לתוכן שאותו רוצים לקדם , והם מציגים ניתוח של הקידום וכן טיפים כיצד לשפר את הדירוג עבור ביטוי או מילת מפתח. 

עם התוספים הללו, אפשר לשלוט במנועי החיפוש ובהרשאות של גוגל כדי לסרוק עמודים, למנוע תוכן כפול וסוגי תוכן שונים. יש גם תוסף המעניק שליטה בתצוגה כאשר משתפים פוסט בפייסבוק ובשאר הרשתות החברתיות. 

מלבד תוספי וורדפרס, אפשר באמצעות תוספים שונים אחרים, לטפל במשימות כמו הגדרת כתובות קנוניות, בניית מפת אתר, ביצוע הפניות מאתר אחד לאחר ועוד. 

מי שלא עוסק בבניית אתרים או עיצוב אתרים ולא בקידום אתרים, לא מבין את המשמעות והחשיבות הרבה של האפשרויות האלה כדי לקדם את האתר ולהגיע אתו למקומות גבוהים בגוגל. 

 

אופטימיזציה טובה לתמונות וקישורים

גוגל אוהב אתרים שיש להם מדיה עשירה כמו וידיאו, אינפוגרפיקות, תמונות ועוד. לרוב האתרים הללו מתקדמים יותר טוב. הם מספקים לגולשים מידע יותר איכותי ומקיף ותורמים ליצירת חווית משתמש טובה. 

וורדפרס מאפשרת הוספת מדיה בצורה כזו שאפשר לספק כותרות וגם תיאור עבור כל תמונה או איור. זה אספקט חשוב כאשר עושים אופטימיזציה למדיה ותמונות למנועי חיפוש. בנוסף יש המון תוספים באמצעותם אפשר לנהל תמונות בצורה יעילה, וגם לבצע אופטימיזציה למשקל של התמונות, כדי שהאתר לא ייתקע בגלל כובד. לחווית המשתמש יש השפעה על קידום האתר, ואם הגולש נתקע כאשר הוא מנסה להעלות תמונות, זה מפריע לקידום של האתר ולא עונה על הפרמטרים של גוגל. 

קישורים מאתרים אחרים הם דבר חשוב מאוד להתקדם לעבר העמוד הראשון של גוגל. בוורדפרס יש כלי שמאפשר לחפש עמודים דומים לפי מילות מפתח או כותרת וכך הוא חוסך למקדם חיפוש של עמוד דומה והוספת קישור ידני כשבונים קישורים פנימיים.

מערכת וורדפרס בנויה בצורה כזו, שהיא מאפשרת לחלק את האתר לקטגוריות ותגיות בצורה היררכית והגיונית. זה מקל גם על מנועי XML וגם על גוגל לאתר דפים רלבנטיים, גם אם אין מפת אתר ייעודית.

וורדפרס מוכיחה את עצמה מול מנועי החיפוש השונים וגם מול הגולשים, ביכולת שלה לנהל תוכן, להקל על קידום אתר ולבצע פעולות מאוד חשובות לבולטות שלו מול גוגל.