אתר תדמית - כרטיס הכניסה שלך לאינטרנט

אתר תדמית – כרטיס הכניסה שלך לאינטרנט

מקור המידע הגדול והחשוב ביותר בעולם אשר הופך בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מהחיים שלנו הוא האינטרנט. מתחילת שנות האלפיים ועד לימים אלו,  הפכנו להיות תלויים יותר ויותר בשירותים הווירטואליים וקטעי המידע שמוצגים ברשת האינטרנט, עד לרמה כזו שהיום אי אפשר להעביר יממה אחת ללא חיפוש גוגל אצל אדם ממוצע. בכדי להעצים עוד יותר את התופעה, השימוש הנרחב של אדם מן השורה בשירותי מובייל מאפשר נגישות יתר לאינטרנט ומחייב השקעה רבה יותר בהקמת אתרים. זוהי בדיוק הסיבה שבגללה יש כיום יותר ויותר בעלי חברות ואנשי עסקים שמשקיעים את כל המאמצים שלהם בתהליך בניית אתר תדמית מקצועי ואיכותי עיתון ניתן לעבוד כמעט כמו כרטיס ביקור אלקטרוני. במידה מסוימת זו היא האסמכתא לאמינות שלכם – כי הרי הסיסמא הכי טובה באינטרנט היא "מי שלא שם, לא קיים", ואתם ממש רוצים להראות נוכחות.

למה כל כך חשוב ליצור אתר תדמית לעסק?

כמו שאתם רוצים ליצור לעצמכם את החלל המשרדי האידיאלי ולאפשר את צוות העובדים שלכם להתנהל בתוך סביבה עסקית מיטיבה, כך גם מומלץ ליצור את "טביעת הרגל האינטרנטית" שלכם בשלב מוקדם ככל הניתן של הקמת החברה. באופן עקרוני הקמת אתר תדמית היא התצורה הפשוטה ביותר כיום להביא לידי ביטוי את העקרונות של בית העסק, את החזון העסקי ואת המטרות אותן אתם רוצים למתג בפני הלקוחות שלכם. ולכן כל אות וכל מילה נחשבים בתהליך בניית אתר חנות או תדמית. אי אפשר להתעלם מהחשיבות של אותם עמודי אתר אינטרנט, לאור העובדה שאתם רוצים ליצור אמון אל מול הלקוחות. בין שמדובר על תצוגת הפעילות העסקית הנוכחית שלכם ובין שמדובר על קישור לחברות או עמודי אינטרנט מקצועיים שיכולים לשפוך אור על פעילות החברה. כל אלמנט של אמינות אותו אתם מוסיפים לאתר יכול לשווק אתכם בצורה הנכונה למתעניינים.

איך נראה תהליך בניית אתר תדמית?

ראשית לכל, תהליך בניית אתר תדמית מבוסס על עבודת מיפוי סיזיפית ועמוקה של בית העסק. בכדי להציג לגולשים את אופי החברה והארגון שלכם, אתם נדרשים קודם כל להבין אותו בעצמכם. כל מחלקה וכל איש מקצוע עוברים תהליך של היכרות מצד חברת בניית האתרים, כך שברור לאנשי המקצוע איך נראה פס היצור שלכם ומי הם אנשי המפתח אותם כל לקוח חייב להכיר. השלב הבא הוא יצירה של תוכן כתוב אודות החברה והבנה לגבי אופי החלוקה של עמודי אתר אינטרנט בצורה המקצועית והמיטבית ביותר. במקביל אנשי עיצוב האתרים מתחילים את עבודת המיתוג של אתר אינטרנט והיצירה של עמודי אתר אחידים בנראות הוויזואלית שלהם וברורים מאוד לקורא הממוצע. כמובן שתמיד יהיו תיקונים, כי אתם לא יכולים לקרוא מראש את תגובת הלקוחות לאתר. לפיכך מומלץ לעשות הכל על מנת למצוא גם כמה חלופות עיצוב למקרה והלקוחות פשוט לא יתחברו לתוכן.ובנוסף יש חשיבות לגיבוי הקבצים בענן.

מיומנות היא שם המשחק בעולם העסקים הווירטואלי קשה מאוד להגיע להישגים מקצועיים בתהליך בניית אתר תדמית, אם אין לכם את הרקע המתאים בהקמה עיצוב לוגו ובעיצוב של דפים מקצועיים מסחריים. בדיוק מסיבה זו ההתקשרות עם אנשי חברת פרסום ושיווק, כמו גם אנשים צוות מומחים בתחום בניית אתר תדמית היא החלטה מקצועית הנכונה ביותר לעסק שלכם. אתם תשקיעו את המשאבים הנדרשים בתהליך העיצוב והבנייה, אבל יהיה לכם ברור גם שאת התוצאות תקבלו על הצד הטוב והאיכותי ביותר בגלל שבחרתם בצוות מנוסה ואחראי שילווה את האתר שלכם בצעדיו הראשונים. 

 

הקמתם אתר ועדין לא קידמתם אותו בגוגל? כנראה שאתם חייבים להתחיל תהליך של קידום אורגני בגוגל , שזה השלב הבא בכדי להתחיל לייצר לאתר שלכם טראפיק.