בניית אתר וורדפרס - כי לעסק שלך מגיע יותר

בניית אתר וורדפרס – כי לעסק שלך מגיע יותר

 

במשך תקופה ארוכה במיוחד אתם חושבים על כל הדרכים בהן ניתן ליצור שינוי משמעותי בבית העסק שלכם ולהביא לקדמת הבמה את כל היכולות המקצועיות של אנשי הצוות בחברה. בסופו של סיעור מוחות רחב רוב הדעות של אנשי המקצוע בתחום, מצביעות על פנייה לקהל הרחב בעזרת פלטפורמות וירטואליות איכותיות. ואין דרך טובה יותר מאשר להגיע לקהל באינטרנט מאשר תהליך העבודה על בניית אתר וורדפרס מקצועי. בשונה מכל אתר אחר, אתרים מקצועיים שנבנים על פלטפורמת וורדפרס מצליחים לעמוד בציפיות של הלקוחות ולהביא לידי ביטוי את כל היכולות המקצועיות של בית העסק בצורה הטובה והנגישה ביותר. זו היא גם הסיבה שבגללה אתר וורדפרס מאפשר לכם לקחת את העסק שלכם לרמה המקצועית הבאה.

חמש סיבות מעולות להשקיע בתהליך בניית אתר וורדפרס

אם עד עכשיו לא השתכנעתם להתחיל בתהליך בניית אתר חנות וורדפרס, זה בסדר. אבל כדי לעזור לכם להבין מה אתם יכולים להרוויח מאתר כזה, אספנו לכם חמש סיבות מעולות להקמה או בניית אתר וורדפרס מנצח לעסק:

פלטפורמה מאובטחת

הן מבחינת הלקוחות והן מבחינת ממשק העבודה שלכם, וורדפרס שומרת על רמת אבטחה אבסולוטית עוד לפני שביצעתם אי אילו שינויים בתוך הפלטפורמה. אם אתם רוצים להעצים את רמת האבטחה או להתאים אותה לסטנדרטים המקובלים בתחום העיסוק שלכם, יש לכם את האפשרות להשתמש בתוספים מקצועי איתם תוכלו לבנות תהליך עבודה מאובטח הרבה יותר.

התאמה מושלמת לצרכי הלקוח 

כל דרישה שמעלים הלקוחות שלכם, בהווה ובעתיד לבוא תוכל לקבל את המענה הראוי לה. היתרון הכי גדול של וורדפרס הוא היכולת לשנות את ממשק עבודה או ליצור ממשקי עבודה ייחודיים לכם בעזרת כתיבת קוד אישי. כך שאתם יכולים להתאים את מבנה האתר, עיצוב האתר ואפילו את התקשורת עם הלקוחות באתר לציפייה שלהם.

יצירת עיצוב מנצח למותג 

כל פלטפורמת הקמת ברחבי האינטרנט מבוססת על מספר מוגבל של תבניות עיצוב מהן הלקוח יכול לבחור את התבנית הרלוונטית לאתר שלו. אבל זהו לא המצב בפלטפורמה של וורדפרס שם אתם יכולים ליצור את העיצוב שלכם בעזרת מעצבי אתרים ומומחים מעולם המיתוג (ג'נסיס מיתוג ופרסום)

שימוש בתופסים לניהול המידע

על מנת שתוכלו לנהל את הזמנת הסחורות, או את האינטגרציה עם הקופות בעסק הפיזי שלכם ניתן להשתמש בתוספים ייחודיים לוורדפרס, שכל תפקידם הוא ניהול מידע עסקי.

התאמה למותג הצומח 

גם אם בהווה לאתר שלכם יש דרישות מקצועיות מינימליות, זה ממש לא אומר שבעתיד אתם לא תרצו להתפתח. בדיוק מסיבה זו מומלץ לקחת כמה וחמה צעדי בטיחות, ולבסס כבר מהימים הראשונים לפעילות האתר את יכולות ההתרחבות שלו בעתיד לבוא. כחש כל דרישה שתעלה בעתיד תוכל לקבל את המענה הראוי לה.

ניהול אתר וורדפרס היא משימה לטווח הארוך

כמו שבוודאי הבנתם, בניית אתרים בוורדפרס היא משימה שאף פעם לא נגמרת. אומנם האתר כבר מאונדקס בגוגל והלקוחות מתחילים לזרום אבל תמיד יש לכם עוד ועוד אלמנטים מקצועיים שאתם רוצים להוסיף או לשכלל. וזה לגמרי לגיטימי. השימוש בפלטפורמה על בסיס קוד פתוח הוא המענה המקצועי הנכון ביותר לכל צורך שהחברה שלכם עתידה להיתקל בו. בצורה יעילה למדי תוכלו להתאים ולשנות את ממשק האתר, ליצור אזורים חדשים או לפנות לקהלי יעד שונים. והכל על מנת ליצור דריסת רגל וירטואלית ולקדם נכסים וירטואליים שמעצימים את המותג שלכם ויוצרים לו משמעות בפני גולשים ולקוחות פוטנציאליים.