5 טיפים לעיצוב אתר וורפדרס

5 טיפים לעיצוב אתר וורפדרס

הנוכחות של מותגים ואנשי מקצוע באינטרנט, היא אחד מהפרמטרים הכי חשובים ביצירת תנועת לקוחות קבועה לבית עסק. היום כמעט כל אחד מאיתנו מחפש בגוגל את הפתרונות ואת פריטי המידע הכי חשובים על בעלי העסקים שאנחנו רוצים להכיר. כך שדריסת הרגל בעולם הוירטואלית היא חשובה לא רק למטרות מכירה ושיווק, אלא גם כדי ליצור נוכחות וירטואלית למותג. אם כבר הבנתם שאין מנוס מאשר הקמה של אתר וורדפרס איכותי מומלץ לקחת את הזמן ולהבין איך אתם רוצים להשקיע משאבים עיצוב אתר וורדפרס שהולם את המותג שלכם. העיצוב הוא הפרמטר הכי חשוב מבחינת הלקוח משום שזה הוא המוצר הסופי שהלקוח רואה, ולכן המשמעות מבחינתכם היא כל כך גדולה.

עיצוב מניע לפעולה – מבוסס על ניסיון רב שנים

על מנת שתוכלו להביא לידי ביטוי את כל האלמנטים העיצוביים החשובים כחלק מתהליך עיצוב אתר וורדפרס ועיצוב לוגו, אספנו לכם חמישה טיפים של מומחים מעולמות העיצוב, אשר יכולים במידה לא מבוטלת להפוך את האתר שלכם להצלחה מסחררת:

פנייה למעצבים מומחים 

לפעמים כשאתם ממש רוצים להשקיע באיזה שהוא פרויקט, הפנייה לאנשי מקצוע היא הפתרון האידיאלי לצרכים שלכם. על אחת כמה וכמה כאשר אתם מנסים ליצור אתר וורדפרס ללא ניסיון קודם. חשוב לפנות לעזרתו של מעצב בנושא פשוט כי הוא יכול לעזור לכם לבנות מותג אינטרנטי.

כתיבת קוד אישי 

המערכת של וורדפרס, בשונה מכל פלטפורמת בניית אתרים אחרת תפסיק היא מערכת עם קוד פתוח. המשמעות היא שאתם יכולים להיעזר באיש מקצוע שיכתוב קוד ייחודי למותג שלכם, אשר יביא לי את זה ביטוי את כל הצרכים המקצועיים שלכם, על הצד הטוב ביותר. את הקוד תוכלו להתאים ולשנות על פי ביצועי האתר כך שהלקוחות שלכם יקבלו את התוצר הסופי המוגמר הטוב ביותר.

מיתוג אחיד לאתר 

כדי ליצור מראה אחיד וייחודי לאתר שאתם רוצים להקים, מומלץ לחשוב על פתרונות מיתוג מעולים לחנות הווירטואלית. החל משימוש בפלטת צבעים אחידה ועד ליצירה של לוגו ייחודית לארגון שלכם. כל אלו הן פעולות מיתוג שהופכות את האתר לפנים של החברה. 

שימוש בפונטים מודרניים 

חלק חשוב מאוד מתהליך מיתוג, שמשפיע בצורה מאוד מאוד בולטת על עיצוב אתר בוורדפרס הוא הפונטים. הכתב בו אתם בוחרים להציג את המידע באתר שלכם יכול להשפיע על האופן שבו הלקוחות בוחרים להגיב לאתר שלכם.

יצירת משך מכירות 

כאשר מסתכלים על העיצוב הכללי של האתר, חשוב לתת גם את הדעת על הזרימה של גולשים ולקוחות בין עמודי האתר השונים. ככל שיש לכם משפך מכירות איכותי ונוח יותר לשימוש, כך יהיה לכם יותר קל ליצור תנועת לקוחות ולהביא לידי ביטוי את כל אותם האלמנטים המסחריים של האתר שלכם.

אין חכם כבעל הניסיון בעולם העיצוב הווירטואלי

מהרגע בו בחרתם לצאת לתהליך הקמה ועיצוב אתר וורדפרס, אתם נמצאים כל הזמן בתהליך פיתוח וחשיבה על האתגר הבא. במקום לנוח על זרי הדפנה, חברות מקצועיות מוכנות לקחת את העבודה על אתר האינטרנט שלהן לשלבים הבאים ולהביא לטובת הלקוחות את סל השירותים הרחב והאיכותי ביותר. גם אתם רוצים להגיע לרמת ההצלחה הזו, ולכן חשוב מאוד לפנות בשלבים מוקדמים של העבודה על עיצוב אתר בוורדפרס, לעזרתם של אנשי מקצוע מיומנים בתחום. זו עתידה להיות ההחלטה שתביא אתכם למצב שיא ההצלחה, ותעזור לכם לבסס את היכולות המקצועיות גם אל מול קהל הלקוחות ברשת.