הכול על אחסון אתרים

אחסון אתר וורדפרס- איפה כדאי?

יש כמה גורמים שמשפיעים על ההחלטה היכן לאחסן אתר וורדפרס. השאלה היא בדרך כלל בין אחסון בחוות שרתים בארץ או בחו"ל. כל מי שמצוי בנושא יודע, כי אחסון אתרים בחו"ל הרבה יותר זול מבחינת עלויות, אבל יש עדיין פרמטרים שונים שחשוב לקחת אותם בחשבון.

כאשר מדובר באתר לא גדול של לדוגמה בעל מקצוע או עסק קטן, לא מדובר באתר שדורש נפח אחסון ותעבורה גדולים. יש אפשרות במחיר נוח לרכוש חבילת אחסון בארץ והעלות שלה, לא גבוהה יותר מעלות חבילת אחסון דומה בחוות שרתים בחו"ל.

כאשר מדובר באתר לא גדול, אין כמעט הפרש בין עלויות אחסון אתר וורדפרס בארץ או בחו"ל.

פער מחירי אחסון בין אתר קטן לגדול!

באתרים גדולים אשר להם נפח אחסון ותעבורה יותר גדולים, כמו למשל אתרי חנות, תגלו בהחלט פערי מחירים גדולים בין האחסון בארץ לבין האחסון בחו"ל. ההמלצה הזו היא בתנאי שאתם יכולים לקבל שירות זמין ומהיר על כל תקלה או עיכוב בטעינת האתר, המענה יהיה מידי ומדויק וחלילה האתר שלכם לא יהיה "תקוע" מול גולשים שלא מצליחים לגלוש בו.

צריך לקחת בחשבון שכאשר אתם שוכרים את שירותיה של חברת אחסון אתרים בחו"ל, אתם מקבלים שירות באנגלית, לפעמים במבטא הודי, לפעמים לא מובן, דבר אשר יאלץ אתכם להשקיע רבות ביצירת תקשורת עם נותני השירות והרבה פעמים גם חוסר הבנה שעלול לגרום לצד השני לא להבין מה שאתם רוצים, לא לטפל בבעיה כלשהי באתר ועוד.

אם אתם לא דוברי אנגלית, אין לכם מה לחפש בחברת אחסון אתרים בחו"ל.

חברת אחסון אתרים דוברת עברית- הכי מומלץ!

לאתרי עסקים וחברות המקבלים זיכוי ממס ולבעלי אתרים שיש להם אפליקציות מורכבות הדורשות תמיכה טכנית זמינה, מומלץ מאוד להתקשר עם חברת אחסון אתרים בארץ. ייתכן שיעלו מעת לעת שאלות, שידרשו תיקונים באתר ואחסון אחר. שתצטרכו תקשורת עם חברת האחסון באופן תכוף, ואת כל זה קשה מאוד לנהל עם חברת אחסון מעבר לים, בשפה לא ברורה מה שעלול גם לגרום לקצר בתקשורת לא רק שלכם אלא גם של האתר. תרתי משמע.

DWEB מספקת שירותי אחסון וגם מתמחה בבניית אתרים ועיצוב אתרים, צרו עימנו קשר: 073-7831988