אחסון אתרים

אחסון אתרים

אם יש לכם אתר כדאי מאוד שהוא יהיה מאוחסן על שרתים שיודעים לדבר בשפה שלו. זה בערך כמו אהבה, אם אין כימיה אין קליק, אם השרת לא מותאם להגדרות של האתר, האחסון מגומגם וזה רע. אחסון אתרים דורש תקשורת טובה בין האתר לשרת.

אז איך לבחור חברת אחסון אתרים טובה?
לפניכם כל העצות:

  • לעשות מחקר שוק בקרב חברות אחסון אתרים ולקרוא עליהם חוות דעת. יש חברות אחסון עם אתרים שנופלים כל הזמן, בעיות טכנולוגיות וזמני המראה של צב. הגולשים לא יחכו לאתר כזה.
  • הנושא הכי קריטי בנושא של אחסון אתרים למשל אחסון אתר וורדפרס הוא התמיכה הטכנית. יש לבדוק מהם זמני השירות, איך ניתנת התמיכה (צ'ט, שיחת טלפון, מייל ועוד), האם התמיכה חינמית ואם לא, אז כמה זה עולה.
  • נושא התשלום לחברת אחסון אתר וורדפרס למשל, צריך להיות בסדר העדיפות האחרון שלכם. על אחסון טוב משלמים, וכיוון שבלי אחסון מעולה האתר שלכם יקרוס, המחיר לא צריך להוות פרמטר. כלומר אם יש לכם חברת אחסון אתרים גם טובה וגם לא יקרה, זה מעולה, אבל מה שחשוב זה שראשית היא תהיה טובה.
  • אין כמו חוות דעת על חברה לאחסון אתרים, כמו גם על כל נושא שבעולם. היום הכול באינטרנט שקוף וכל מה שצריך לעשות זה לקרוא, להפנים ולהחליט.
  • לפעמים כמו בכל תחום אתה רוצה לקנות מגב וקונה שואב אבק בקיטור, אז בתחום הזה של אחסון אתרים מאוד חשוב שתדע מה האתר שלך צריך ולא לקנות כל מה שמציעים לך. אם אתה לא מבין בזה, תתייעץ או תקרא על זה חומר.
  • מהירות הגלישה באתר היא אחד הדברים הכי חשובים היום ברשת. הסבלנות של הגולשים פוקעת ויש להם תחושה שכל שנייה מיותרת באיזה שהוא אתר, גורמת להם להזדקן במהירות. לכן- העצה הכי טובה שאנחנו יכולים לתת לך כדי לבדוק את מהירות האחסון של החברה אותה אתה בודק, זה להיכנס לאתרים שלהם ולראות אם גם אתה מתעצבן מהאיטית כמו הגולשים או שאתה נהנה לגלוש ואז זה אומר הרבה גם על המהירות שתהיה לאתר שלך.
  • חברת האחסון שלכם אמורה להתחייב על 99% אפס נפילות אתר, וזה בדיוק מה שצריך לקרות עם האתר שלך. גולשים שמגיעים לאתר שחצי מהזמן לא קיים, לא ייכנסו אליו יותר וזה הפסד של לקוחות עתידיים וכמובן גם של כסף. אחסון אתרי אינטרנט צריכה להיעשות עם אתר מהיר ובכך נגיש.

אחסון אתרים בארץ – אתרים חזקים ויציבים

אחסון אתרים שנעשה על שרתים בחברת אחסון בארץ, מעניק לאתר שלכם יותר יציבות ונוחות גלישה בלי שום עיכובים, תקלות וניתוקים.

ככל שהשרת יהיה יותר קרוב לאתר שלכם, כך אחסון אתרים יעשה עבודה מושלמת והאתר שלכם יעבוד חלק.

מלבד נושא האחסון התקשורת המתקיימת בין בעלי האתר לחברת האחסון היא לפעמים יום יומית. זה קשור בבקשות ובשינויים שבעלי אתרים מבקשים לעשות באתר שלהם, ולכן כאשר אתר מאוחסן בחברת אחסון אתרים בחו"ל, התקשורת הופכת לקשה, מגומגמת ולא יעילה ובהרבה מקרים פשוט נתקעת גם בגלל בעיות שפה.

הטיפול באתר לא מסתיים כאשר הוא עולה לאוויר. כל אתר זקוק לטיפול ולתחזוקה נכונה, לכן רק חברת אחסון אתרים בארץ יכולה לתת את המענה הזה במהירות וביעילות.

תקשורת- זה כל הסיפור

אתר הוא חלון ראווה של כל עסק וחברה היום. אסור שהוא ייפול, יתקע או יתנתק בגלל תקשורת מגומגמת וחוסר הבנה מול חברת אחסון אתרים מחו"ל. בזמן שאתם תנסו לספר להם מה לא בסדר עם האחסון, האתר יכול ליפול לכם כמה פעמים, עד שהם יבינו מה אתם רוצים, תפסידו על הדרך כמה לקוחות שנכנסו לאתר ולא מצאו אותו…

כי תקשורת היא לא רק שפה, היא גם עניין של תרבות וכאשר אתה עושה עסקים עם חברת אחסון אתרים ישראלית, אין ספק בכלל שהתקשורת היא יותר קצרה ולעניין וגם בעברית. אף אחד לא יכול לתת לך הרגשה שהאתר שלך בחברת אחסון אתרים שהיא כמו בית, כמו חברת אחסון אתרים שהשרתים שלה בארץ במיוחד אם העסק שלך עובר תהליך של מיתוג מחדש באמעות אתר חדש..

מחפש חברה מעולה לקידום בגוגל? תכיר את ג'נסיס מדיה, חברה מעולה שנמצאת בקבוצה שלנו>>> פרסום בגוגל

אחסון אתרים בחו"ל- בזול יוצא ביוקר…

אותו דבר זה אתר. אם רצית להרוויח כמה גרושים והלכת ואחסנת את האתר היקר שלך על שרת רחוק במדינה אחרת, צפויות לך לא מעט בעיות ואז תעבור מ- A ל-B ל-C עד שתשתגע ולכן יש חשיבות רבה לבחירה של חברת אחסון אתרים.

כיוון שמדובר באתר שלך ואתה שילמת על מינימום שנה של אחסנה, זה אומר שאתה יכול לקום וללכת אבל אתה לא יכול להפסיק לשלם להם. (הרבה חברות שעשו אחסון אתרים בחברות בחו"ל ולא קיבלו שירות טוב, ויתרו על התשלום שכבר שולם והעבירו את האתר שלהם לאתר של חברת אחסון אתרים בארץ).

המשווקים שמנסים למכור לך חברות אחסון אתרים בחו"ל, עושים את זה כי הם מרוויחים על זה כסף והם לא יספרו לך את כל האמת. הם לא חושבים על הקושי של ניהול אתר מרחוק, על בעיות תקשורת, על הקושי בניהול אתר שמדבר פתאום אנגלית. הם פשוט סוכני מכירות לכל דבר ועניין.

ואז אתה יכול להיתקע עם המון אנשים שנמצאים אי שם, ולנסות להתנהל מולם כדי לשנות משהו באתר שלך, ועד שהם יצליחו להבין אותך, השינוי הקודם כבר מחייב שינוי חדש…

מה תעדיף כבל תת מימי או מחלף אינטרנט ישראלי?

כאשר אתר מאוחסן על שרת ישראלי, כל מי שגולש באתר הזה עובר דרך מחלף אינטרנט מקומי. זה סוג של אסטרטגיה שיווקית ברשת. הגלישה אין ספק הרבה יותר מהירה מאשר גלישה באתר שמאוחסן על שרת בחו"ל כי הוא עובר דרך כבל תת ימי, ולא תמיד זה עובד חלק וברור. האתר יכול להיתקע, לגמגם, להתעכב בגלישה ולעכב גם את הגולשים שפשוט נוטשים אותו ועוברים לאתר לא תקוע, ובטוח בגלל שהוא מותקן על שרתים בישראל.

את בעיות הגלישה באתר שמותקן על שרת בחו"ל, צריך לבחון בעיקר בשעות העומס, אחסון אתרים טוב צריך לבחון בשעות הנכונות.

תמיכה הודית בשאנטי והאתר שלך קורס….

זה ידוע שהישראלים לחוצים. נכון זה לא תמיד הכי נעים אבל בעניין של דחוף אנחנו אלופים (הרי עברנו כמה מלחמות לא…. אנחנו טובים בלרוץ למרחב מוגן…).

אם אתם למשל שוכרים שירותי אחסון אתרים בהודו, אז יש לכם כמה בעיות. ראשית התקשורת לא תמיד מבינים, לא שומעים טוב, הם שומעים מילה אחת במקום אחרת בקיצור- מתיש.

דבר שני את כל התמיכה שעושה לכם בזול כמו אחסון אתרים זול כזה, מכינים כתסריטי תמיכה מוכנים מראש, ואם אתה למשל שואל שאלה שלא נמצאת בתסריט אז תקבל תשובה אחרי טבילה בגנגס, יוגה, מדיטציה וביקור במקדש. יש לך זמן סבבה? בינתיים האתר שלך עלול לקרוס כי מה שרצית להגיד להם דחוף שאוטוטו זה קורה אבל הם …בגנגס….

לכן אין ספק בכלל שלקבל תמיכה בעברית ברורה, בשיחה מובנת בלי לשבור את השיניים זה יותר טוב ודבר שני, תוכל להסביר את עצמך ויבינו אותך, אין תסריטי תמיכה יש תמיכה אישית שמותאמת לבעיה שלך, ואין מחר יש פתרון היום. כי אחסון אתרים ע"י חברת בניית אתרים מקצועית זה דבר חשוב מאוד ואי אפשר לעשות הפסקה של אחסון אתרים…

ויש גם את מנטליות השנטי שהיא הכי ההיפך מהלחץ הישראלי שכמו שאמרנו הוא לא תמיד טוב, אבל אנחנו אלופים בלפתור בעיות והרבה פעמים בגלל שאנחנו יודעים איך לתפקד בלחץ.

בדיקה של חברת אחסון אתרים תוביל אתכם בסופו של דבר לחברה שתוכל לגרום לאתר שלכם להמריא באופן רצוף, לתקשר מהר ולתרום לתדמית שלכם ושל האתר שלכם.

אתם מוזמנים לבדוק איך אפשר להתחיל אצלנו תהליך של אחסון אתרים. השרתים שלנו מותאמים לאחסון אתר וורדפרס.

חברת אחסון אתרים טובה עולה כסף

כמו כל דבר טוב, זה עולה כסף. מומחה של חברת בניית אתרים שיש לה גם חברת אחסון אתרים מסביר לנו, כי הם עסוקים לא מעט בבניית אתרים של חברות שפנו לאנשים לא מקצועיים וגילו שהאתר שלהם לא מספיק איכותי, לא מקצועי, לא מכניס לידים ולא מספק את הסחורה.

בנוסף לכל הליקויים באתרים, רובם אוחסנו בחברת אחסון אתרים בחו"ל וכאשר בעליהם רצו לבצע בהם כל מיני דברים, הם מצאו את עצמם מגמגמים באנגלית (מה לעשות לא כולם יודעים אנגלית ברמת שפת אם…), הם לא הצליחו להעביר את המידע שהם רצו להעביר וגם לא לעשות את השינויים שהם רצו לעשות.

מה זה אומר? זה אומר רק דבר אחד. כפי שאתם מחפשים מתנות לעובדים אז אתם בוחרים בחברה המספקת מבחר רחב של מתנות כך גם כאשר אתם צריכים אתר, אתם צריכים לדעת לבחור את חברת בניית האתרים שתעלה לכם אתר מקצועי ושווה, והיא גם תדאג לעשות לכם אחסון אתרים על שרת שלהם. שרת שמדבר עברית ונותן שירות מעולה.

יש המון חברות וחוות שרתים בינלאומיות, המספקות שירותי אחסון גדולים. הם אומנם מציעות שטחי אחסון גדולים מאוד במחיר מאוד זול, עשרות ג'יגה ב-6 דולר, אבל את הבעיות תגלו במהלך תקופה מסוימת, ויהיו בעיות.

אם יש לך אתר זניח ואתה מוכן לשלם מעט ובלבד שהוא יאוחסן על איזה שהוא שרת, זה בסדר אבל אם אתה חברת בניית אתרים מפתח ווב או בעל אתר מקצועי, בחירה בחברת שרתים בינלאומית גדולה, זה הדבר האחרון שכדאי לך לבחור בו. זו פשוט טעות ענקית.

אחסון אתרים קצר ולעניין

נכון שהפכנו לכפר גלובלי קטן אבל האמת היא שבנושא של אחסון אתרים כדאי להשאיר את האתר בבית כלומר- בארץ המוצא.

יש היום אתרים שמתכנתים ומעצבים אותם אנשי מקצוע מחו"ל וחברות שוכרות את שירותיהם כדי לצאת כמה שיותר בזול, אבל אם האתר הזה לא מתפקד מהי בדיוק הכתובת לפנות אליה כדי להתלונן או לתקן, והאם היא עדיין תהיה באותה כתובת שהיא הייתה.

כלומר- מה שאני רוצה לומר זה שיש היום בעולם האינטרנט לא מעט שירותים שאפשר לקבל מחו"ל, אבל אי אפשר להשוות בין קבלת שירות של חברת בניית אתרים המציעה שירותי אחסון אתרים בארץ, לבין הקושי של קבלת שירות מחברת אחסון אתרים למשל שלא מדברת בשפה שלך והרבה פעמים בכלל לא מבינה מה אתם רוצים ממנה.