בניית אתרים

בניית אתרים – למה צריך אתר אינטרנט?

כיום האינטרנט מצוי באחוז ניכר במשקי הבית ונדיר למצוא אדם הגר במדינה מפותחת שלא גולש באינטרנט. מדובר בפוטנציאל לחשיפה עצומה בפני קהל יעד מאד גדול. לכן, בבואכם לשווק את החברה שלכם, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להשיג הוא דריסת רגל במפה האינטרנטית. לשם כך, עליכם לבנות אתר לחברה שלכם. האתר יהווה עבורכם כרטיס ביקור בו תוכלו להציג את שירותיה של החברה ואת המוצרים שלה. חשוב שהאתר שלכם יבלוט, שיהיה ייחודי בהשוואה לשאר האתרים וחדשני. שלושת הפרמטרים הללו דורשים הבנה וניסיון משמעותיים ובדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

חברת בניית אתרים – למה אנחנו?

אנו מחזיקים בעשרות שנים של ניסיון בתחום של בניית אתרים. יצרנו עשרות אתרים עבור מגוון של לקוחות. אנו מציעים פיתוח שלם של אתר החל משלב מחקר השוק- בדיקה ומעקב אחר אתרים מתחרים, כשלאחר מכן, מנסים להבין מהם החוזקות והחולשות שלהם. בהתאם למסקנות, אנו בונים עבורכם את האתר כך שיצליח "לגבור" עליהם מבחינת החדשנות, הייחודיות והבולטות באינטרנט. בשלב הבא, אנו מאפיינים ומכינים סקיצות של האתר, משנים ומעדכנים בהתאם לצרכי החברה. לאחר שמגיעים לאפיון שלם, מתחילים בעיצוב ובהקמת האתר.

אנו מקפידים לרדת לעומק הפרטים, בין אם בבניית אתר רספונסיבי שיתאים לכלל המידות של מכשירי הסמארטפון או בבניית אתר נגיש שיכיל אפשרויות להתאמת התוכן של האתר בהתאם לצרכי הגולש כגון: בהירות, ניגודיות עיצוב וכו'.

כמו כן, אנו שמים דגש רב על חווית המשתמש, מאחר והמטרה היא לגרום ללקוח פוטנציאלי לגלוש באתר שלכם זמן רב, כאשר בסופו של דבר אתם מעוניינים שהוא יבצע את הפעולה שלשמה הקמתם את האתר. בהתאם לכך אנו דואגים לבנות אתר חדשני וייחודי שיתאים למגמות המתהוות בשוק. אנו גם מוסיפים אפקטים ופיצ'רים שמעשירים את חווית המשתמש ומוסיפים הנאה בעת הגלישה באתר. אתר שנבנה על סמך כל הפרמטרים הרצויים יראה יותר טוב בשלב של פרסום בגוגל ובכך הצגתו לגולשים.

ומה הקשר לקידום אתרים?

יש לנו את הכלים והניסיון בתחום קידום האתרים – הן בהליך של קידום אורגני והן בקידום הממומן. אנו יכולים לגרום לאתר שלכם להופיע בדף הראשון של גוגל וזה בדיוק מה שכל עסק רוצה. כאשר אתה ממוקם גבוה בפסגה של גוגל אתה מקבל יותר חשיפה, יותר גולשים נכנסים לעסק ובכך מכירים את העסק עד לביצוע פעולת רכישה. שילוב של אתר שבנוי טוב, מעוצב טוב וכמובן מקודם טוב הוא המפתח להצלחה.

השתכנעתם? האם אתם רוצים להחזיק באתר מוביל וחזק מבחינת נוכחות אינטרנטית? צרו איתנו קשר.