קידום אורגני

קידום אורגני עושה לך PR

רשת זה לא עיתון, זה עולם וירטואלי בו כולם מנסים להתמצא, להבין, להתמקם ובעיקר הכי גבוה בגוגל אם אפשר. המשמעות של מיקום גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל, לא רק מביא אליכם מעל 60% הקלקות יותר מכולם, אלא שהוא גם אומר על העסק שלכם משהו וזה הכי חשוב.

האם שאלתם את עצמכם פעם, איך אפשר להרשים גולשים שיוצאים ונכנסים כל שנייה מאתר לאתר. סף התסכול שלהם נמוך כמו שלא היה מעולם ויש להם אפס סבלנות ואפס סליחה על אתר איטי, ניווט מסורבל וחיפוש מייגע אחר טופס הצור קשר. כי אתר בעולם הוירטואלי חייב להיות הכי ידידותי למשתמש, כי המשתמשים קרי הגולשים פיתחו שעון משלהם וזה אומר כמה שניות לכל אתר, ואם לא הצלחת לעניין אותם שלום ולא להתראות. ככה זה עובד.

כאשר אתר לא מדבר נכון בשפה של הגולשים, הם מסתבכים אתו. אם אין בו חלוקה נכונה של חומר והם לא מוצאים מיד מה שהם מחפשים (כי הכותרות לא נכונות, או שהן לא מספיק בולטות), או שהאתר לאט וזז לאט,  יש לזה מחיר והוא – יחסי ציבור גרועים לאתר וגם לעסק שהוא מייצג.

כלומר אם תבנו את האתר שלכם בצורה חובבנית ולא אצל חברת בניית אתרים מקצועית, יש סיכוי שזה יסגור לכם את העסק.

תוכן מרתק וקידום אורגני חברים טובים

גולשים מתרשמים מאתרים וגם מהמיקום שלהם. נדיר מאוד שאם אתם ממוקמים בעמוד השני בגוגל, מישהו יגיע אליכם בכלל. אבל כולם רוצים להגיע לעמוד הראשון, אז מה גורם להם להיות שם וזה בדיוק מה שעושה קידום אורגני איכותי.

דבר ראשון תוכן והרבה אבל לא מספיק תוכן. צריך תוכן מקצועי, מקורי, רהוט, זורם וקולח שכותב אותו איש מקצוע שיודע לרתק קוראים גם במאמר על כרסומת CNC, כלומר אם איש התוכן שלכם הוא סופר אינטליגנט אבל הוא משעמם תחת, אף אחד לא יקרא את המאמרים שלכם. גוגל יבינו (כן תתפלאו אבל יש להם איך לבדוק את זה) שגולשים לא מתים על המאמרים שלכם ולא קוראים אותם עד הסוף, והסיכוי שלכם להגיע למקום הראשון בגוגל יהיה רק אחרי שתפטרו את הקופירייטר או שהוא ישעמם גם את עצמו ויחליט להחליף מקצוע.

איש קידום אורגני חכם!

להשלמת הקידום האורגני, צרו קשר עם חברת פרסום דיגיטלי שמחזיקה באיש קידום שיודע איך ליצור רשת קישורים, פרסום בגוגל וקידום בגוגל.

זה לא משנה אם הוא למד את זה מעצמו או לקח קורס עומק. כל הנושא של קידום אורגני הוא אקט חכם שרק מעטים, שיש להם איזה ניצוץ וברק ורוצים לראות את האתרים של הלקוחות שלהם לא פחות מאשר בעמוד הראשון מצליחים לעשות את זה.

 

חברה מעולה לקידום אתרים >>> קידום בגוגל ע"י דניב-קידום