קידום ממומן

קידום ממומן

הקידום הממומן הוא המפתח של כל אתר להשיג תוצאות מהירות ומדידות, לשפר ביצועים ולהגדיל את קהל הלקוחות והרווחים של העסק. אם אתם מחפשים להגדיל חשיפה ורווחים בהשקעה כספית נמוכה יחסית אז הגעתם למקום הנכון- אנחנו מובילים בכל האתרים הנמצאים בראש רשימת תוצאות החיפוש בגוגל! פרסום בגוגל עושים רק איתנו!

איך עובד הקידום הממומן?

הקידום הממומן עושה שימוש במודעות בתשלום לצורך הגדלת החשיפה, התנועה (טראפיק) לאתר, הנעה לביצוע פעולות ואיסוף מאגרי מידע על לקוחות (לידים). המודעות יכולות להופיע בראש העמוד שעולה בתוצאות החיפוש או בצידו ומתחתיהן תופיע המילה "מודעה". אם פעם היה חשש כי הפרסום הגלוי מרתיע את הגולשים, הרי שהיום כבר ברור שהוא נתפס כלגיטימי ואמין.

היתרונות הבלתי מעורערים של הקידום הממומן:

#פילוח מדויק של קהל היעד: להבדיל ממערכות פרסום אחרות (כגון רשתות חברתיות), גוגל מעמידה לרשותנו את מערכת גוגל אדוורדס, בעלת ביצועים ויכולות גבוהות להגיע למיקוד מקסימאלי של קהל היעד, דוגמת גיל, מיקום גיאוגרפי, תחומי עניין, שעות גלישה ועוד ועוד. אחת המטרות הכי "נעלות" של הקידום הממומן הוא לייצר המרות, כלומר לגרום לגולשים לא רק להכנס לאתר אלא גם לבצע בו פעולות, כגון מילוי טופס פנייה, הרשמה למועדון חברים, הרשמה לקבלת ניוזלטר, רכישת מוצרים ועוד. פילוח ממוקד של קהל היעד יגדיל את ההמרות שלכם בוודאות!

#תוכן ממוקד: ניסוח מודעה מחייב אותנו להגדיר מסר מרכזי וברור, שמניע לפעולה או מייצר וייב וחשיפ, תלוי מה המטרה. מספר התווים במודעת PPC הוא מוגבל וזה המקום לעשות ניתוח מקדים, לבחור את מילות המפתח המתאימות ולספק לגולשים פתרון לצורך או לבעיה- והכל במשפט אחד. להבדיל מהאתר, שכולל תוכן רב, קידום ממומן איכותי יגרום לגולשים לעשות בדיוק את מה שאתם רוצים.

#אופטימיזציה: המודעה עלתה לאוויר ולא סיפקה את התוצאות הרצויות? לא קרה כלום! להבדיל ממודעה בעיתון למשל, את המודעות ברשת אפשר לתקן בכל רגע נתון ומכאן היתרון העצום שלהן- קידום ממומן מאפשר לבצע שיפורים מתמידים עד להגעה לתוצאה הטובה ביותר- עליה אנחנו לא מתפשרים!

טעות! שימו לב!

הקידום הממומן הוא כלי שימנף את הביצועים שלכם לשמיים אבל… בעלי עסקים רבים משקיעים תקציבי קמפיין ממומן ומתפשרים על ביצוע בינוני, שיכול לפגוע אנושות במאמצי השיווק! טעויות בביצוע פעולות קידום ממומן גורמות לנזקים, לכן כשזה מגיע לרמת הביצוע- חובה לוודא שיש לרשותכם את מנהל הקידום המנוסה והטוב ביותר!

כמה זה עולה?

ביחס להשקעות בערוצי פרסום אחרים, הקידום הממומן הוא אחד הכלים היעילים ביותר, שמייצר לכם חשיפה איכותית וממוקדת לקהל יעד מדויק, בהשקעה סבירה לחלוטין. שיטת התשלום עבור קידום ממומן יכולה להיות לפי כמות חשיפות אבל לרוב השיטה המנצחת היא PPC- Pay-Per-Click , כלומר תשלום לפי הקלקה. לא הקליקו על המודעה שלכם? לא תשלמו!

זהירות! מלכודת קידום ממומן!

לא כל הקלה על המודעה שלכם היא רווח נקי. מה זה אומר? שאם המודעה לא כוונה היטב לקהל היעד, יכולים להגיע אליה לקוחות לא רלבנטיים או במילים אחרות- זרקתם כסף לפח. הצוות שלנו יביא לכם את התוצאות האיכותיות ביותר, רוצו לנסות!

עצה קטנה על חשבון הבית: גוגל עורכת "הגרלה" בין המודעות שעולות לפרסום והיא זו שקובעת מה יהיה המחיר לכל הקלקה ואיזה מיקום תקבל המודעה. אין חשיפה חינם וכל התחכמות לעניין זה- אם גוגל לא ירוויחו אז הם יעלו את המחיר פר הקלה או יעלימו את המודעה.

DWEB בניית אתרים  – לתהליך מקצועי של קידום ממומן למנף את העסק שלכם צעד אחד קדימה.

מחפשים חברה לקידום אורגני בגוגל? >>> קידום אורגני בגוגל