אינטגרציות שניתן לבצע באלמנטור

אינטגרציות שניתן לבצע באלמנטור

האינטרנט מציע בפנינו שפע של אפשרויות פרסום שבאמצעותן גם עסק קטן יכול לצמוח ולהפוך להיות עסק גדול, גם עסקים בעלי תקציב צנוע יותר יכולים להיעזר באינטרנט כדי לייצר פרנסה ולהרחיב את העסק וגם עסקים גדולים עושים שימוש באינטרנט להגיע אל הקהל הרחב, להישאר בתודעה ולייצר הכנסות כמובן. הבסיס לכל עבודת פרסום באינטרנט היא יצירת אתר וורדפרס מקצועי לעסק.

החשיבות של בניית אתר לעסק שלכם:

בניית אתרים לעסקים היא מה שאנו עושים הכי טוב אולם אחד הדברים החשובים ביותר שאנו אומרים לבעלי עסקים כאשר הם פונים אלינו – הוא לא רק שיהיה אתר לעסק אלא איך הוא יראה ומה יהיה בו. אתר העסק צריך להיראות מקצועי, להעניק חוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר שתתרום גם לקידום האורגני של האתר בגוגל וגם לשביעות רצונם של הגולשים המגיעים לאתר שלכם. האתר צריך להיות מעוצב בצורה נכונה המשקפת את מיתוג העסק, התכנים והמבנה של האתר צריך להניע את הגולשים לפעולה, הגלישה באתר צריכה להיות מהירה ומותאמת גם לגלישה רספונסיבית ועוד. לאתר העסק חשיבות גבוהה כיוון שהוא לא רק סמל סטטוס לכך שמדובר בעסק מתקדם המאמץ את קדמת הטכנולוגיה כיום כדי לקרב בין הקהל אל המותג אלא גם שאתר האינטרנט פותח בפניכם אפשרויות רבות לשיווק ופרסום העסק במרחב הדיגיטלי. תוכלו להגיע לקהל יעד חדש שלא הכיר אתכם לפני גם אם הוא לא נמצא פיזית באזור בו נמצא העסק. תוכלו לשווק מוצרים ושירותים ישירות דרך האתר גם כאשר הסניפים שלכם סגורים. התוכן באתר שלכם יוכל לסייע בקרבת האנשים אל המותג שלכם ובניית אמון עם הקהל וכמובן גם להניע אותם לפעולה להירשם לתפוצה שלכם, לבצע רכישה, להשאיר פרטים ליצירת קשר ועוד.

היתרונות בבניית האתר על מערכת וורדפרס:

מערכת וורדפרס הנה מערכת קוד פתוח ולכן העושים שימוש במערכת זו בעלי גישה לשינוי ועריכה של כל חלק באתר, החל מרקע האתר והחלקים הפנימיים בו, דרך טיפוגרפיה, צבעים ועוד. אם אתם עושים שימוש בתבנית מעוצבת קיימת תוכלו לבצע בה שינויים באמצעות הגדרות התבנית או באמצעות תכנות קוד. במידה ואתם עושים שימוש באלמנטור בדרך כלל לא תצטרכו גם לדעת לכתוב קוד או לעשות שימוש בקוד כלל. מערכת הוורדפרס מציעה לנו גם להתקין תוספים חיצוניים המשדרגים את העבודה על האתר שלנו כמו תוספים לשיפור מהירות הגלישה באתר, תוספים לעריכת גלריות או אלמנטים שונים של תוכן באתר, תוספים לSEO ועוד.

שימוש באלמנטור לצורה בנייה ועיצוב האתר בוורדפרס:

בניית אתר וורדפרס נעשית היום בעיקר באמצעות תוסף האלמנטור הפופולרי. באמצעותו ניתן לערוך את עמודי האתר עם שליטה על כל מה שקורה באתר. הכול עובד בשיטת Drag&Drop כלומר משיכת האלמנטים והצבתם בעמוד במקום שבו אנו רוצים אותם. ניתן לראות את עריכת העמוד בלייב תוך כדי ביצוע השינויים. יתרון נוסף של עיצוב אתרים באלמנטור היא שימוש בטמפלטים מוכנים של התוסף כדי לחסוך זמן עבודה וכמובן ביצוע אינטגרציות לכלים שונים.

אלמנטור

אינטגרציות שניתן לבצע באלמנטור כדי לחבר את המערכת לכלים נוספים:

אינטגרציה היא בעצם חיבור בין כלי אחד לאחר או בין כלים שונים למערכת כלשהי. לדוגמה: חיבור של מערכת הדיוור שלכם לתוסף האלמנטור בוורדפרס. להלן פירוט קצר של כמה מסוגי הכלים החשובים ביותר שכדאי לחבר לאלמנטור:

כלי דיוור

ישנן אינספור מערכות תפוצה אולם המובילות בישראל והמקבילות העולמיות יכולות להתממשק לאלמנטור. האינטגרציה מתבצעת באמצעות תוסף של מערכת היעד אותו מתקינים באתר, מבצעים תהליך הזדהות קצר, מקבלים מפתח קוד ואותו מתקינים באלמנטור על מנת לחבר את המערכת אל האלמנטור. מה זה שאומר בעצם זה שכאשר תצרו טפסי הרשמה באתר תוכלו לבחור בטופס מסוג responder ולא רק טופס "אימייל" או טפסים אחרים. משם ניתן יהיה לבחור לאיזו רשימת תפוצה במערכת הדיוור שלכם יכנס האדם הנרשם בטופס המוגדר באתר שלכם וכך למעשה מתבצע חיפוש פשוט בין טופס הרשמה באתר לבין הרשמה לתפוצה שלכם.

אינטגרציה לתוספי שיווק שונים

תוכלו לחבר את המערכת לתוספים שונים כמו converkit, zapier, hubspot ואחרות לצרכי שיווק וחיבור לכלים ואפליקציות שונות.

חיבור למערכות CRM

מערכת CRM הנה מערכת לניהול לקוחות. יש הרבה כאלה אולם לא כל אחת ניתן לחבר אל אלמנטור. בדקו עם מערכת הCRM שלכם אם ניתן לחבר אותה אל אלמנטור או מצאו מערכת שכן מסוגלת לספק את זה.

תוספי וורדפרס

ישנם תוספי וורדפרס פופולרית שכדאי להתקין על האתר שלכם, גם אם האתר בנוי באלמנטור: יוסט SEO, תוסף ווקומרס לניהול חנות אונליין, PODS, טולסט ועוד.

רשתות חברתיות

כדאי להוסיף חיבור גם ליוטיוב, פייסבוק, אינסטגרם, גוגל מאפס ועוד באמצעות אינטגרציה לאלמנטור. באלמנטור פרו כבר יש חיבור לחלק מהכלים הללו אולם לא לכולם.

קישור לרשתות חברתיות

תוספים נוספים: כמו font awesome, google fonts, ספריות אייקונים למיניהם, תוסף CAPTCHA ועוד.

לסיכום; אחד היתרונות הגדולים ביותר בוורדפרס הוא השימוש בתוסף האלמנטור כדי לבנות את האתר שלנו. תוסף זה מאפשר לנו שליטה מלאה על מה שקורה באתר, על המבנה שלו, המרווחים בין האלמנטים, התאמה מלאה לגלישה במובייל ועוד. אחד היתרונות הגדולים של וורדפרס היא היכולת להתקין תוספים חיצוניים ולחבר אליו כלים שונים. כאשר בונים אתר עם אלמנטור חשוב שתהיינה האפשרות לבצע התממשקות בין הכלים הללו לאלמנטור. לשמחתנו עבור הכלים המובילים בתעשייה כמו גם המערכות המובילות לניהול לקוחות, רשימות תפוצה ואחרות – מאפשרות התממשקות לאלמנטור. בין הכלים השונים יהיו: מערכות תפוצה, מערכות CRM, כלי אנליטיקס, כלי SEO, כלים לבדיקת קישורים, תוספים ואפליקציות נוספות לאלמנטור, כלי פונטים וטיפוגרפיה, רשתות חברתיות ועוד.