פופאפים באלמנטור

פופאפים באלמנטור

בניית אתר אינטרנט לעסק הוא לא דבר פשוט כפי שנהוג לחשוב. אומנם יש הרבה מדריכים באינטרנט שמלמדים אתכם כיצד לבנות אתר אולם מכאן ועד לבניית אתר מקצועי עם חוויית משתמש ברמה גבוהה, התאמה רספונסיבית למסכים שונים, יחסי המרה גבוהים באתר ומיתוג יעיל ונכון של העסק המתבטא במבנה, בעיצוב ובתכנים של האתר – זו כבר עבודה של בונה אתרים מקצועי. כך למשל, פיצ'ר מיוחד של אלמנטור הנקרא פופאפים יכול לסייע לכם להגדיל את יחסי ההמרה באתר שלכם. אם המונח פופ אפ או אלמנטור חדש לכם ו/או אתם מעוניינים לגלות כיצד להגדיל את יחסי ההמרה באתר – המשיכו לקרוא.

מדוע אנו בחברת די ווב אוהבים לבנות אתרים במערכת WORDPRESS?

אני בחברת די ווב מתמחים בבניית אתרים שמייצרים טראפיק ותוצאות. אנו מלווים את הלקוח משלב אפיון העסק והאתר, דרך עיצוב ואפיון של האתר, בניית האתר בפועל וליווי טכני ומקצועי גם לאחר מכן במידה והלקוח ירצה בכך. החברה עובדת בעיקר עם מערכת התוכן של וורדפרס וזאת בשל העובדה שמדובר במערכת הפופולרית והמומלצת ביותר להקמת אתרי אינטרנט מקצועיים לעסקים, יזמים, בלוגרים, אתרי חנות, מגזינים ועוד. באמצעות wordpress ניתן לבנות כל סוג של אתר ולשלוט בכל אזור באתר, החל מתכנות הקוד, דרך עריכות ויזואליות ועד המרווחים בין האלמנטים השונים באתר.

עיצוב אתר ומיתוג העסק – הפיכה של התכנון על הנייר למציאות צבעונית יפיפייה:

מיתוג העסק מתבטא באופן שבו הקהל שלכם רואה את העסק שלכם שכולל את עיצוב האתר ומיתוג. אתם רוצים לשדר מקצועיות, להעביר את המסרים הנכונים לקהל שלכם ולייצר אהדה ואמון בין הקהל לעסק שלכם. זו הדרך שלכם להרחיב את מעגל הלקוחות שלכם, להגדיל את ההכנסות והרווחים בעסק ולתעל את אתר העסק לידי ערוץ שיווקי מניב. אנו בחברת די ווב אוהבים לקחת את האפיון על הנייר ולהעניק לו חיים על ידי צביעה, בנייה, העמדה התאמה אישית וייחודית לכל לקוח לפי הצרכים והרצונות שלו.

שימוש באלמנטור לעיצוב ובניית אתר העסק:

אלמנטור הוא תוסף וורדפרס פופולרי שבו ניתן לעשות שימוש לבניית עמודי אינטרנט על ידי שיטת הdrag&drop שהיא בעצם משיכה והוזזה את אלמנטים על המסך. ניתן לערוך עמודים בלייב, לראות כיצד המסך יראה אפילו בתצוגת מובייל ולבצע עריכות והתאמות בהתאם לצרכים שלנו. לאלמנטור יש מגוון תכונות מיוחדות שהופכות אותו לכל כך יעיל ושימושי.

התכונות המיוחדות של האלמנטור:

 • הפייג' בילדר הכי מקצועי ומקיף ברשת.
 • נוחות וחוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר.
 • ניתן לבנות אתרים ועמודים בלא צורך בידע בכתיבת קוד ולשלוט בכל אספקט באתר.
 • ניתן לעשות שימוש בווידיג'טים (אלמנטים), בתבניות ובפופאפים מוכנים בגרסת הפרו של התוסף.
 • ועוד…אלמנטור

 

מהם פופאפים וכיצד הם יכולים לעזור לנו?

הפופאפ הוא למעשה חלון קופץ. הוא יכול להגיע בכל מיני צורות, סגנונות ואזורים שונים על המסך, גדלים שונים ולפרסם דברים שונים. כך למשל: אתר חנות של מתנות יכול לפרסם שובר הנחה מיוחד לכבוד החג לזמן מוגבל בחלון קופץ למבקרים חדשים באתר. באתר בלוג בנושא כלשהו ניתן יהיה להקפיץ למשל פופ אפ בצורת סרגל תחתון למבקרים הנמצאים מעל דקה שלמה באתר ולהציע להם להוריד ספר אלקטרוני שלנו בתמורה למילוי שם ואימייל באותו הפופ אפ. החלונות הקופצים הללו יכולים לסייע לנו להגדיל את אחוזי ההמרה באתר ואם משתמשים בהם בצורה נכונה ובטוב טעם יכולות להיות משמעותיים מאוד לשדרוג ביצועי האתר שלנו וההכנסות בעסק כתוצאה מכך.

פופאפ פופאפ

 

 

סוגי פופאפים שניתן לעצב עם אלמנטור באתר שלנו:

בניית פופאפים באמצעות אלמנטור לאתר שלנו מאפשר לנו לבנות כמה סוגים של פופאפים. למעשה עם היכולת לדייק את הגודל, הצורה והמיקום של הפופ אפ אין לנו הגבלה לאיך אנו יכולים לבנות את הפופ אפ. לדוגמה: ניתן לבנות פופ אפ בגודל כל מסך האתר באופן מלא. ניתן לבחור גודל של 300 על 300 פיקסלים (או כל מידה אחרת). ניתן להציב את הפופ במרכז המסך, באחד הצדדים למטה למשל. ניתן לבנות פופ אפ בצורת סרגל רוחבי או אנכי קופץ ועוד.

פופאפ באלמנטור פופאפ באלמנטור

למה יכולים לשמש אותנו הפופאפים?

אלה יכולים לשמש אותנו למגוון אפשרויות שונות שיופיעו בחלון הקופץ. כך למשל לכלול טופס הרשמה לאתר כאשר המטרה תהיה לרשום יותר משתמשים לאתר. אפשר גם טופס הרשמה לרשימת התפוצה כדי להעניק מתנה כלשהי בעת ההרשמה. אפשר להקפיץ חלונות קופצים עם באנרים ומבצעים לקידום מכירה. ניתן להקפיץ חלון עם מוצר במחיר הנעה עם כפתור רכישה מהירה. ניתן להקפיץ הודעות/חדשות הקשורות לאתר או לעסק. ניתן להקפיץ חלון "רגע, אל תעזבו עדיין" עם הצעה נהדרת ללקוחות העומדים לצאת מהאתר ועוד.

יתרונות הפופאפים של אלמנטור:

 • ניתן לבנות אותם על כל אתר וורדפרס בקלות, במהירות וללא צורך וידע בהבנה בתכנות.
 • לגרסת הפרו של אלמנטור יש מגוון רחב של תבניות פופאפ מעוצבות שתוכלו להשתמש בהם ולבצע בהם התאמות אישיות לצרכים שלכם.
 • ניתן להקפיץ גם מוצרים לרכישת מהירה.
 • תוכן דינמי שמשדרג את האתר ומונע ממנו להיות סטטי ומשעמם.
 • ניתן לבנות כמה פופאפים שתרצו.
 • רספונסיביות מלאה של הפופאפים גם לגלישה במסכים שונים.
 • ניתן לשלוט בכל מאפיין של הפופאפ.
 • ועוד…

התאמות מלאות באופן אישי לצרכי העסק:

ניתן להתאים את החלונות הקופצים בעמודים ובפוסטים שאתם רוצים: בכל האתר, רק בפוסט/בעמוד מסוים, רק בפוסטים בקטגוריה מסוימת, רק בדפי חיפוש וכו'. ניתן לקבוע את הפעולות שיגדירו את רגע ההקפצה של החלוץ: מיקום העכבר לפני יציאה, גלילה של העמוד, עמוד נטען, לאחר חוסר פעילות של זמן מה באתר, לאחר הקלקה כלשהי באתר ועוד. לבסוף תוכלו להתאים את החלונות הקופצים לפי משתמשים, למשל רק לכאלה המגיעים מכתובת URL מסוימת, רק למכשירים מסוימים, רק לגולשים שביצעו פעולה מסוימת באתר, רק למשתמשים שאינם רשומים ועוד.