פורמטים שמורים באלמנטור

פורמטים שמורים באלמנטור

האינטרנט הוא ערוץ התקשורת הפופולרי ביותר בעולם כיום. ככזה מרבית בעלי העסקים רוצים לצבור נוכחות באינטרנט, להגיע לקהל רחב יותר של אנשים שהם אינם יכולים להגיע אליהם מהמשרד/החנות הפיזית שלהם או מפרסומים של פה לאוזן. על כן הם משלמים לבונה אתרים מקצועי שיבנה להם אתר אינטרנט איכותי שיעזור במיתוג החברה, השיווק והפרסום שלה ושל מוצריה. אתר האינטרנט של החברה יכולה לעבוד עבורה 24/7 גם כאשר החברה לא בשעות הפעילות שלה. קהל הלקוחות שלכם יכול ליהנות מקריאת מידע, לימוד של טיפים ומדריכים בתחום שלכם, ללמוד מידע נוסף על העסק שלכם, להזמין מכם מוצרים ועוד.

בניית אתרי וורדפרס באמצעות אלמנטור:

כדי לבנות אתר מקצועי לעסק אנו ממליצים על מערכת התוכן של וורדפרס. מערכת זו הינה מערכת קוד פתוח המאפשרת גמישות ושליטה מלאה על כל האספקטים השונים באתר, החל ממבנה האתר, דרך התאמה רספונסיבית שלו למסכים שונים ועד טיפוגרפיה וצבעים. בניית אתרי וורדפרס מאפשרת לנו להתקין תוספים שונים המשדרגים את האתר ואת העבודה עליו והופכים את האתר שלכם למקצועי ואיכותי יותר, משפר את חוויית המשתמש לגולשים וכמובן מספק לכם את האלמנטים השונים שאתם צריכים באתר שלכם כדי להפיק ממנו את המיטב, לדוגמה: לאפשר לאנשים לרכוש מוצרים דרככם, לאפשר לאנשים ליצור אתכם קשר בלחיצת כפתור, לצפות בסרטון באתר ועוד. כאשר אנו בחברת די ווב בונים אתרים מקצועיים ללקוחותינו אנו עושים שימוש בתוסף האלמנטור.

עיצוב האתר על ידי פורמטים שמורים כדי לחסוך בזמן ובמאמץ:

עיצוב אתרים באמצעות אלמנטור הוא דבר שכיח שכן מיליוני בוני אתרים ובעלי אתרים עושים שימוש בתוסף זה לבנות את האתר שלהם. אחד היתרונות הגדולים של התוסף היא האפשרות לחסוך זמן בבנייה ועיצוב של האתר על ידי שימוש בפורמטים שמורים. הכוונה היא לתבניות אלמנטור או בלוקים מוכנים שניתן לבחור אותם לעמוד שאנו רוצים ופשוט לצקת אליהם את התוכן בהתאם למבנה הקיים. כמובן שתוכלו לבחור בתבנית מסוימת ואם משהו לא מוצא חן בעיניכם בעיצוב תוכלו עדיין לערוך ו/או להסיר אותו מהעיצוב אך מכיוון שהשתמשתם בתבנית מוכנה חסכתם זמן עבודה רב. יתרה מכך – זה גם מסייע לבוני אתרים החדשים בשימוש באלמנטור ויכול לחסוך להם זמן יקר והתעסקות. אם בעבר היינו משתמשים בתבניות מוכנות אותן אנו מתקינים בוורדפרס ואז משחקים עם מבנה העמוד/האתר בהתאם להגדרות של אותה תבנית, הרי שכיום האלמנטור די מייתר את הצורך ברכישת תבניות. כל שצריך הוא להתקין תבנית חינמית פשוטה שנטענת מהר ואין לה קוד מסובך (כמו תבנית ASTRA למשל או תבניות אחרות בסגנון) ועליהן לצקת את מבנה האתר והעמודים בו בהתאם לצרכים שלנו. כאמור, נוכל לעשות שימוש בפורמטים שמורים של האלמנטור או של מפתחים שונים מרחבי הרשת כדי לחסוך בזמן עבודה יקר או כמעין "מבנה דמו" עליו נוכל לבסס את עיצוב העמוד שלנו עם שינויים קטנים ומהירים יותר.

שימוש בתבניות מוכנות של אלמנטור פרו לעמודים פנימיים:

גרסת הפרו של תוסף האלמנטור מציעה לנו כ-300 פלוס תבניות אפשריות לשימוש בעמודים פנימיים באתר שלנו. התבניות הללו הן למעשה שבלונות מוכנות לעמודים מסוגים שונים כאשר מרבית העסקים בעולם יכולים להשתמש בהם ורק להחליף את התמונות והטקסט, ליהנות ממבנה מקצועי ואיכותי שגם נראה טוב וכל ההגדרות כבר בוצעו עבורכם. ניתן כאמור גם להלביש תבנית על עמוד מסוים ולערוך אותה כרצונכם עם שליטה מלאה על המאפיינים של כל אחד מהאלמנטים בעמוד ואפשרות להוסיף ולהסיר אלמנטים גם כן.

כל שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לעריכת עמוד מסוים באתר ובאייקון התיקייה שיופיע מולכם – לחיצה עליו תוביל לחלון קופץ בו תוכלו לחפש עמודים בהתאם לסוגם או לדפדף בקטלוג המופיע מולכם למציאת סוג העמוד שאתם צריכים. לדוגמה תוכלו לרשום בתיבת החיפוש: צור קשר או contact באנגלית ולמצוא עמודים מעוצבים המתאימים להיות עמודי יצירת קשר באתר. בחרו מה שמוצא חן בעיניכם ופשוט שנו את הטקסט והצבעים בהתאם לצרכים שלכם. רוצים להוסיף/להסיר אלמנטים? אתם יכולים בהחלט! בחלון הקופץ שיפתח לכם תוכלו גם למצוא בלוקים מוכנים של תוכן לחלקים שונים בעמוד – כלומר לא בהכרח למצוא שבלונה לעמוד שלם אלא רק לבלוק אחד מתוך העמוד. כמו כן תוכלו למצוא בחלון זה גם לשונית של בחירה מהתבניות שלכם אותם תוכלו ליצור בעצמכם ולשמור לשימוש עתידי.

תבניות מוכנות

תבניות מוכנות אלמנטור

בניית תבניות לשימוש עתידי:

יצירת תבניות ושמירה לשימוש עתידי היא אחת הטכניקות המקצועיות והטובות ביותר של בוני אתרים כדי לחסוך זמן עבודה רב ולהיות יעילים יותר בהליך בניית האתר. כך למשל תוכלו ליצור תבנית חדשה של פוסט לבלוג שלכם ולהגדיר שכל הפוסטים לבלוג באתר יהיו עם אותו עיצוב. תוכלו לבנות תבנית של עמוד או בלוק של יצירת קשר למשל ובכל דף נחיתה עתידי שתפתחו תחת סאב דומיין של האתר למוצר/שירות/למבצע אחר שלכם תוכלו להשתמש בטמפלט יצירת הקשר שהכנתם כבר בעבר ולחסוך זמן עבודה בבניית עמוד הנחיתה החדש. את הטמפלטים ניתן ליצור דרך התפריט במשרד אחורי תחת טמפלטים -> הוספת חדש. בנו טמפלט חדש, העניקו לו שם, שמרו אותו ותוכלו להגיע אליו מתוך עריכת העמוד כפי שהסברנו בפסקאות הקודמות.

טמפלטים

שימוש בעיצובים מוכנים של פופאפים:

פופאפים הם חלונות קופצים שאנו יכולים להגדיר מתי, איך ואיפה יופיעו באתר שלנו ומה יהיה העיצוב והתוכן בהם כמובן. משתמשים בהם לצורך הגדלת יחסי ההמרה באתר. זה יכול להיות לצורך קידום מכירות, בניית רשימת תפוצה, שכנוע אנשים להירשם לאתר, לשכנע אנשים להישאר באתר רגע לפני שהם עוזבים אותו ועוד. בגרסת הפרו של אלמנטור יש למעלה מ-100 עיצובים מוכנים של פופאפים עליהם תוכלו לבסס את החלון הקופץ שלכם וכמובן לעשות את ההתאמות האישיות הנדרשות לכם.

פופאפים