20 תוספים לאלמנטור שחייבים להכיר

20 תוספים לאלמנטור שחייבים להכיר

מרבית האתרים בעולם כיום מבוססים מערכת תוכן הנקראת וורדפרס. יש סיבה שהמערכת הזו היא כל כך פופולרית וזאת מכיוון שהיא מאפשרת לנו להשתמש בתוספים שונים לצורך שדרוג העבודה שלנו. כך למשל לעשות שימוש בתוסף האלמנטור כדי לבנות אתרים בקלות בהתאמה אישית ועם שליטה מלאה על כל חלק באתר. מערכת הוורדפרס גם מאפשרת התקנה של תבניות חינמיות או תבניות פרימיום ולבסס עליהם את אתר האינטרנט שלנו עם ביצוע התאמות שונות (האמת שעם אלמנטור כיום זה כבר די מיותר).

איך אנו בונים אתרים מקצועיים לעסקים בכל סדר גודל?

אם אתם שואלים את עצמכם איך בונים אתר מקצועי לעסק על מערכת וורדפרס כיום – הרי שזה פשוט מאוד. מתקינים תבנית בסיסית, עם מעט קוד, כזו שנטענת מהר וניתן לבסס עליה את בניית האתר שלנו. תבנית כמו Astra למשל או Phlox תעשה את העבודה. לאחר מכן מתקינים את תוסף האלמנטור ובעזרתו ניתן לבנות את האתר ועמודיו הפנימיים. התוסף מאפשר לנו שליטה מלאה על כל מה שקורה באתר, החל מצבעי הרקע, דרך יציקת אלמנטים שונים של תוכן, גלריות ופיצ'רים נוספים אל הבלוקים והעמודות המבססים את מבנה העמוד ועוד.

שימוש באלמנטור לעיצוב ובניית האתר:

עיצוב אתר הוא למעשה חלק כולל של מבנה האתר, טיפוגרפיה (כל מה שקשור להצגת התוכן באתר) וצבעים. שילוב של אלה בצורה מקצועית יכול להיות עבודה לא פשוטה כלל אולם בונה אתרים מקצועי ביחד עם מעצב גרפי העובדים יחד על האתר יוכלו לספק לכם את כל הדרוש לכם. השימוש באלמנטור מקל על בוני האתרים ואף משדרג את האתר ואת חוויית השימוש בו. אחד היתרונות הגדולים של האלמנטור הוא שמדובר במערכת קוד פתוח המאפשרת למתכנתים מכל העולם לבנות תוספים שניתן לחבר לאלמנטור ולהרחיב את כמות הווידג'טים והאפשרויות גם של גרסת הפרו של התוסף. התוספים הבאים יהיו תוספים שכדאי יהיה לכם להכיר אם אתם עובדים עם אלמנטור.

20 תוספים לאלמנטור שכדאי להכיר:

חשוב להבהיר כאן שחלק מהתוספים הם כבר פיצ'רים הנמצאים בגרסת הפרו וחלק יהיו הרחבות גם לגרסת הפרו. אלה שקיימים בגרסת הפרו יהיו טובים עבור אלה העושים שימוש באלמנטור בגרסתו החינמית ורוצים להרחיב את השימוש בו עם תוספים חיצוניים.

תוסף 1 – POPBOX לאלמנטור:

תוסף המאפשר לנו להוסיף חלונות קופצים לאתר שלנו דרך אלמנטור.

POPBOX

 

תוסף 2 – contact form 7  לאלמנטור –

אחד התוספים הפופולריים לוורדפרס בכלל וזו גרסתו המתאימה לשימוש באלמנטור. כמובן שאם יש לכם את גרסת הפרו תוכלו להשתמש בה ליצירת טפסים מעוצבים בקלות ואפילו יותר בקלות.

contact form

 

תוסף 3 –Envato Elements –

אחד התוספים הטובים ביותר לשימוש בטמפלטים שניתן יהיה לייבא ולהשתמש בהם לאתר שלנו. אלפי תבניות אלמנטור חינמיות לשימוש שניתן למצוא לפי סוגים או ביטוי מפתח.

Envato Elements

 

תוסף 4 – ESSENTIAL ADDONS לאלמנטור –

תוסף שיש בו ארגז כלים שלם של תוספים לאלמנטור שפשוט יתווסף לסרגל האלמנטים שלכם בעת עריכת העמוד באתר.

ESSENTIAL ADDONS

 

תוסף 5 – Happy ADDONS –

גם כן תוסף מומלץ עם מגוון אופציות שאולי תרצו להשתמש בהם – שווה לבדוק.

Happy ADDONS

תוסף 6 – Element Pack –

אינווטו מרקט ידועה הייתה באיכות ובכמות התבניות ותוספי הוורדפרס שהיא מציעה אולם כעת עם האלמנטור פחות משתמשים בתבניות לוורדפרס. מה שכן אינווטו מציעה היום הוא תוסף האלמנטים הגדול והמקיף ביותר ברשת במחיר של 24 דולר בלבד שיפתח בפניכם שפע של אפשרויות נוספות לשדרוג השימוש באלמנטור שלכם.

Element Pack

 

תוסף 7 – ThePack –

תוסף דומה לקודם שעולה 19 דולר ומכיל מגוון רחב של אפשרויות.

תוסף 8 – Sticky Header Effecets –

תוסף נהדר שמאפשר לנו לערוך את הHEADER ולהפוך אותה לדביקה גם כאשר הגולש גולל למטה באתר. אומנם האופציה הרגילה קיימת בגרסת הפרו אך בתוסף זה יש אפשרויות נוספות של הגדרות לHEADER ולעיצוב שלו שאין בגרסת הפרו של האלמנטור.

Sticky Header Effecets

תוסף 9 – אלמנטור – HEADER, FOOTER AND BLOCKS –

תוסף שמאפשר לשלוט ולעצב בכל הקשור להידר והפוטר באתר. התוסף עובד רק עם תבניות מסוימות ולא עם כולן אולם מדובר בתוסף משמעותי בהחלט.

HEADER, FOOTER AND BLOCKS

תוסף 10 – Master Addons –

זהו תוסף נהדר שמאפשר לכם שימוש בעשרות עיצובים של בלוקים ותבניות לשדרוג העיצוב של האתר שלכם וחלקים שונים בו. תוכלו ליהנות מכמות מדהימה גם בגרסה החינמית ובכמות נרחבת בגרסת הפרו שלהם. בין היתר תוכלו להוסיף טיקר חדשות, גלריות תמונות מיוחדות, פרוגרסיב בר, תבניות לשעות פעילות, טבלאות, מחירים ועוד.

Master Addons

תוסף 11 – the Plus Addons –

אחד התוספים המומלצים ביותר וכנראה גם מהגדולים ביותר עם מאות בלוקים מעוצבים המותאמים לתבניות שונות באתר שלכם ועשרות ווידג'טים נהדרים להשתמש בהם בסרגל האלמנטים שלכם: טיימליין, מפות גוגל, טקסט מונפש, טבלאות ועוד).

the Plus Addons

תוסף 12 – Dynamic Content –

תוסף נהדר עם מעל 50 ווידג'טים ועשרות הרחבות אפשריות שישדרגו את התוכן ומבנה העמודים באתר שלכם.

Dynamic Content

תוסף 13 –Jet Elements Addon –

תוסף נהדר המציע עשרות אלמנטים המעשירים את המדיה באתר שלכם.

 

תוסף 14 – Ultimate Addons –

תוסף נהדר עם עשרות ווידג'טים נוספים לאלמנטור שלכם עם ווידג'טים נחמדים מאוד לאתרי חנות מקוונות ואתרי בלוגים.

Ultimate Addons

תוסף 15 – Elementor Power Pack –

עוד תוסף נהדר המכיל עשרות ווידג'טים אך מגיע רק בגרסת פרימיום ללא גרסה חינמית.

תוסף 16 – Jet Tricks Addons –

תוסף נהדר הכולל אלמנטים המסייעים למשוך את תשומת הלב של הגולשים ולשדרג את הנראות הוויזואליות של הצגת התוכן באתר שלכם.

תוסף 17 – all in one widgets לאלמנטור –

תוסף המציע כמות לא גדולה של אלמנטים אומנם אך אחלה אלמנטים שאולי תמצאו בהם שימוש.

all in one widgets

תוסף 18 – אלמנטס קיט ADDONS לייט –

תוסף הכולל למעלה מ50 ווידג'טים ומאות דפים מעוצבים בהתאמה אישית לסוגים שונים. תוכלו להשתמש באלמנטים כמו עריכת לוגואים, תוספי רשתות חברתיות, טאבים, רשימות, הנעה לפעולה ועוד.

ADDONS

תוסף 19 – ooohboi steroids לאלמנטור –

חבילה ענקית של תוספים והרחבות הכוללים שליטה ופיצ'רים שאין בהרבה תוספים אחרים.

ooohboi steroids

תוסף 20 – sina extension –

תוסף נהדר המציע הרחבה לאלמנטור עם עשרות ווידג'טים נהדרים ועוד מעל 100 בלוקים מעוצבים מוכנים לשימוש. תוסף המותאם לעשרות שפות וזה גם היתרון הגדול ביותר שלו.

sina extension