מחיר בניית אתר

מחיר בניית אתרים: המחירון המלא

קשה לתאר היום עסק שאין לו אתר ברשת אינטרנט. העניין עם מחיר בניית אתרים היא שהאתר חייב להיות ברמה הגבוהה ביותר שיש וזאת עקב ההשפעה של האתר על העסק שלנו. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לפנות אל חברה לבניית אתרים וזאת בכדי להבטיח כי הבנייה תתבצע על הצד הטוב ביותר. כמובן שכאשר אנחנו פונים אל חברה כזאת מאוד מעניין אותנו הנושא של בניית אתרים מחירון.

המחיר משפיע מאוד על ההחלטה שלנו ולכן חשבנו כי יהיה זה נכון לפרט בפניכם קודם כל כיצד נקבע המחיר של הבנייה. קודם כל יש השפעה גדולה לסוג האתר שאתם רוצים לבנות, בנוסף יש השפעה לגדול האתר וכמה דפים הוא יכלול, בנוסף יש השפעה למערכת ניהול התוכן באתר שלכם ולשרת שבו האתר יהיה מאוחסן.

מחיר בניית אתרים – האם כדאי לבחור במחיר הזול ביותר?

אם לקוחים עוד כל הדברים אשר הזכרנו בפסקה הקודמת בהקשר של בניית אתרים מחירון מגיעים בסוף למסקנה כי עלות של בניית אתר יכולה לנוע בין 1,800 ₪ ל-12,000 ₪ לאתר פשוט וזאת בהתאם לכמות התחכום שבה אתם רוצים לבנות את האתר שלכם.

בנוסף יש הוצאות אחסון, שרת עליו מאוחסן האתר. עוד בנוגע לאחסון אתרי וורדפרס ואתרי קוד לחץ כאן.

אם כן אנחנו חייבים לציין כי בכל מקרה כאשר אתם פונים אל חברת בניית אתרים לא כדאי לכם לבחור במחיר הנמוך ביותר שמציעים לכם. אנחנו גם לא אומרים לכם לבחור את המחיר הגבוה ביותר אך אנחנו מציעים לכם להיזהר ממחירים נמוכים במיוחד מכיוון שאלו יכולים לפגוע בכם ולגרום לכם לבעיה שבסופה כלל לא תראו אתר בנוי.

על מה עוד להסתכל פרט לנושא של מחיר בניית אתר?

אין ספק כי הנושא של בניית אתרים בכל פלטפורמה שקיימת ובעיקר בוורדפרס הוא אקוטי בשבילנו וכי יש לו השפעה אדירה על חיינו. אך אתם חייבים להבין כי פרט למחיר אנחנו צריכים להסתכל על גורמים נוספים. בין היתר אנחנו צריכים לבחון את איכות הבנייה של האתר ולוודא כי הוא ברמה הגבוהה ביותר שיש.

נתון נוסף שאנו צריכים לתת עליו את הדעת הוא המהירות של בניית האתר. אם בונים לכם את האתר הטוב ביותר אך ההליך לוקח שנתיים אזי ברור שזוהי בעיה חמורה ביותר מכיוון שבזמן הזה הייתם כבר יכולים להגיע באמצעות האתר לאלפי לקוחות. כל אלו הם דברים שאתם חייבים לקחת בחשבון ולחשוב עליהם לעומק.

על מה אנחנו מתחייבים בחברת DWEB בהקשר של בניית אתרים?

אם יש משהו שבחברת DWEB אנחנו מומחים בו הרי שזה בניית אתרים. היינו רוצים לתת לכם בניית אתרים מחירון שלנו אך זה יהיה פשוט לא אחראי מצדנו מכיוון שהמחיר של הבנייה תלוי בכל כך הרבה גורמים ומשתנה מאוד בין אתר לאתר.

מה שאנחנו כן יכולים להגיד לכם כי לאורך השנים בנינו מאות אתרים וכולם היו ברמה הגבוהה ביותר שיש. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל את רשימת הלקוחות שבנינו להם את האתרים, כך גם תוכלו לשמוע על הליך הבנייה של אתר בחברת DWEB מהלקוחות עצמם וגם תוכלו להתרשם מן האתרים ומן הרמה הגבוהה שאנו מקפידים עליה בכל אתר ואתר שאנו בונים.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *