בניית אתרים

בניית אתרים זה ממש לא משחק ילדים

נתחיל בכמה מילים על תגיות ואחר כך נגיע לנושא הכי חשוב- מי באמת צריך לבנות לכם אתר וגם נסביר לכם למה יש אתרים שנמצאים בדף הראשון בגוגל ואתרים שלעולם לא יגיעו לשם.

תגיות מטא (META TAG) הן תגיות בשפת מחשב HTML שמתארות את המידע על האתר. ישנם למעשה 2 סוגים: אחד שמאפשר להכניס את האתר בצורה נכונה לאינדקס והסוג השני הוא תגיות מטא שמעניקות שליטה יותר טובה על הדפדפן. תגיות המטא מופיעות בראש כל אתר. הגולשים לא רואים אותן אבל מי שבונה אתרים כן. (וגם מקדמים כמובן). מטרתן המוצהרת של התגיות הללו היא לאפשר למנוע החיפוש גוגל להפנות גולשים לאתר הזה דרך מילות המפתח המופיעות בתגיות.  

במילים פשוטות אם חברת בניית אתרים לא בוחרת לאתר שלכם את התגיות נכונות- אתם מקבלים אתר שגוגל לא יקדם לעולם.

לכן בניית אתרים זה לא משחק ילדים, זו טכנולוגיה גבוהה לאנשים שזה המקצוע שלהם ולא חובבים. לא כל גיימר פלייסטיישן יכול לבנות אתר כלומר- הוא יכול לנסות אבל התוצאה תהיה די חובבנית.

בניית אתרים אז מה זה קוד?

לכל אתר יש קוד שנכתב בשפת HTML (ברובו בשפה זו) וקוד נקי הוא כזה שיודע להפריד בין HTML לשפות אחרות המרכיבות את הקוד.

ככל שהקוד נקי יותר, יש למקדם האורגני של האתר יכולת לקדם אותו ולדבר עם גוגל באותה שפה.

כדי שגוגל יכיר את הקוד של האתר (אם הוא לא יכיר הוא לא יאנדקס אותו) הוא צריך להכיל את התגיות שגוגל בוחן כדי להבין את חשיבות ועדיפות דפי התוכן באתר.

אתרים נבנים בקוד פתוח (שבעל האתר יכול לנהל אותו, לעדכן ולהכניס חומרים בעצמו) ובקוד סגור שרק חברת התחזוקה של חברת בניית אתרים יכולה לגלוש באתר ולשנות, נוסיף או לעדכן תוכן וזה הופך את החיים ליותר קשים וזה עולה לא מעט כסף לתחזוקה שוטפת.

איזה אתר מגיע לך?

יש סיבה למה לא כל האתרים דומים. אם אנחנו מדברים על אתרים עסקיים, מלבד ההבדל בין תחומי העיסוק לכל תחום יש גם את התדמית שלו, קהלי היעד שלו, השוק בו הוא מתמודד והמתחרים שלו. לכן אתר חייב לתת פתרונות לבעל העסק או שהוא צריך להיות הפתרון עצמו. אם למשל מדובר על חברה שרוצה לשווק, אז אולי האתר הכי טוב עבורה הוא אתר של חנות מקוונת. אם מדובר על רופא למשל שרוצה חשיפה והכרה ביכולות שלו, אז צריך לבנות לו אתר תדמיתי אבל גם שיווקי (ברמת התוכן). אם זו מסעדה היא צריכה אתר מסוים (שלמשל מאפשר גם הזמנת מקום און ליין) ואם זה חנות ספרים משומשים אז זו יכולה להיות חנות מקוונת עם פורום ועוד. כדי לבלוט ולהיות ייחודיים, כדאי גם לבדוק על עיצוב לוגו.

אנחנו מתמחים בבניית אתרים עם עיצוב מותאם אישית, מציעה שירותי אחסון אתרים ברמה הגבוהה ביותר בישראל.

אתר מותאם בול לחליפת העסקים שלכם

הדבר הכי חשוב שחברת בניית אתרים צריכה לעשות, זה למכור לכם את האתר שאתם צריכים ולא את התבנית שהם רוצים למכור.

אין שום בעיה בתבניות, אבל האתר שיבנו לכם חייב להיות רווחי לכם בכל מובן. כלכלית, תדמיתית ושיווקית.

הוא חייב להיות בנוי בצורה הכי קלה לשימוש וניווט הגולשים, עם חלוקה נכונה של תוכן וכותרות סקסיות. המספר האחרון שדיברו עליו בהקשר של שהיית גולשים באתר היה חמש שניות. יתכן שזה אפילו פחות. אז זה מה שאתם צריכים לעשות. אתם חייבים לפנות לחברת בניית אתרים שיכולה לבנות לכם אתר מעולה ומותאם לצרכים שלכם שבפחות מחמש שניות תגרום לגולשים להיכנס אליו. אתר שבנוי טוב ומתאים לקהל יעד שלו יצליח עוד יותר כאשר מדובר על תהליך של פרסום בגוגל לאתר זה.

החברה שלנו בונה אתרים שנכנסים אליהם גם בפחות זמן… אתם מוזמנים לנסות אותנו.