תוסף לשיפור מהירות טעינת אתר וורדפרס

totalcsssמהירות טעינת האתר שלכם היא קריטית לחוויית המשתמש ויש לה השפעה גם על קידום האתר מכיוון שגוגל מתייחסת באלגוריתם שלה לזמן הטעינה ומקדמת אתרים שנטענים מהר יותר מאחרים.

יש מספר גורמים שמשפעים על מהירות טעינת האתר שהעיקריים הם:
משקל התוכן שלכם, זאת אומרת אם יש לכם באתר אובייקטים עם הרבה תמונות כבדות סביר להניח שהוא יטען לאט יותר מאתר עם פחות תמונות.
גורם נוסף הוא פיתוחים מיוחדים או תוספים שדורשים משאבים רבים לחישובים שלהם.
גורם נוסף חשוב מאוד הוא השרת עצמו, הביצועים שלו, המיקום הפיזי שלו, ככל שהשרת קרוב למשתמשים, זמן הטעינה יהיה מהיר יותר, לכן אם האתר שלכם פונה לקהל מקומי רצוי מאוד לאחסן בשרת מקומי.

אם ברצונכם לשפר את מהירות האתר אני ממליץ בחום על שימוש בתוספי זיכרון מטמון Cache. מה שתוספים אלו עושים הם בעצם מבצעים אופטימיזציה לביצועי האתר ברמת הדפדפן, העמוד עצמו, האובייקטים ומסד הנתונים.

איך זה עובד בעצם?
באופן רגיל כל פעם שאתם גולשים באתר מסוים או בעמוד מסוים המידע נטען מחדש מהשרת דבר שלפעמים לוקח זמן וזה בעצם זמן הטעינה הרגיל לאותו אתר. אבל כאשר משתמשים בזיכרון מטמון בעצם נשמר המידע בזיכרון וכך כאשר אתם מבקשים להיכנס לאתר או לעמוד מסוים המידע נשלף מהזיכרון בצורה מהירה הרבה יותר.

תוסף זיכרון מטמון פופולרי ללא עלות הוא W3 Total Cache
שימוש בתוסף זה יכול להאיץ את האתר שלכם בכמה שניות טובות וזה הרבה מאוד.
לאחר שתתקינו, עקבו אחר ההוראות בקפידה מפני שיש להגדיר איזה סוג תוכן ומידע אתם רוצים לעלות למטמון ולפעמים הגדרות לא נכונות יכולות להתנגש עם פעולות מסוימות באתר שלכם.

תוסף זיכרון מטמון מקצועי ומומלץ מאוד Wp Rocket
logo-wp-rocketתוסף זה משלב מספר פונקציות שבדרך כלל יש צורך להתקין מספר תוספים כדי לשלבן. התוסף בתשלום סמלי יחסית, יהפוך את האתר שלכם למהיר יותר בוודאות, מאוד קל להגדיר אותו והוא בכמה רמות מעל כל תוסף חינמי דומה.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *